prihlásenie|registrácia |
0 Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
Verejné prednášky
„Chcete objaviť tajomstvo šťastne prežitého života?
...vnímajte okolo vás predovšetkým krásu, oceňte dobré vlastnosti druhých a šírte všade len harmóniu, ak chcete čosi získať – začnite to dávať prví.

Potom objavíte zdroj lásky a energie priamo vo vás a tam,
kde neklesá energia, je vždy otvorené srdce láske a myseľ pochopeniu.

A keď je niekto schopný rozdávať bezpodmienečnú lásku
a pochopenie – môžeme povedať, že je šťastným človekom.“


VEREJNÉ PREDNÁŠKY

Z dôvodov opakovaných lockdownov a covidového blokovaného obdobia sa prednášky zrušili. V ich upútavkach spolu s nejakým ukážkovým zostrihom z nich - si môžete pozrieť aspoň ich nejaké zaujímavé časti... a v premietaných  prednáškach aj fotografie

Mgr. Michelle Mattieligh

V DK Ružinov Bratislave sa 20 rokov konali prednášky 2-4 krát mesačne (neskôr  súbežne aj v Dúbravke)
Čas trvania: cca 2 - 3 h

Prednášky sa teraz konajú cez víkendy počas rôznych festivalov v iných slovenských mestách. Vstupné je potom podľa organizátora na jeho web stránke. Zhrnuté hosťovania v iných mestách nájdete pohromade na úvodnej stráne webky dole v: DO VAŠEJ POZORNOSTI ODPORÚČAME

 

AKO PREKONAŤ KARMICKÉ BLOKÁDY – KTORÉ BRÁNIA NÁŠMU VZOSTUPU A ÚSPECHU

Termín: akcia sa už konala dňa 14. 10. 2019 o 18:00

V tomto období máme úžasné šance na vyčistenie a spracovanie všetkých starých blokád osobnej a rodovej karmy a konečne vzostúpiť. A pritom pochopiť, ako môžeme dosiahnuť svoje vysnívané ciele - porozumením karmy a dharmy = kozmických pravidiel rovnováhy a tiež aj zákona príťažlivosti. Lebo pomocou nich môžeme obratom zmeniť náš doterajší život. 
Na prednáške sa dozviete, či je prípustné pomáhať neúspešným z pohľadu karmy a kedy nás to môže v biznise a podnikaní stiahnuť dole aj napriek nášmu vynaloženému veľkému pracovnému úsiliu a tiež aj to, kedy je finančné a pracovné pomáhanie deťom už blokovanie ich vlastných skúšok učenia a práce a my si tak tiež zbytočne vyrábame karmu a priťahujeme ťažobu ich osudu na naše plecia.  

čítaj viac

OCHRANY PRED KRADNUTÍM ENERGIE A RÔZNYM MENTÁLNYM ÚTOKOM A ZLÝM ŽELANIAM + cvičenia a meditácia

Termín: akcia sa už konala dňa 07. 10. 2019 o 18:00

Sme viac dimenzionálne bytosti, ktoré môžu vedome ovládať svoje vyššie energetické telá a ich centrá – čakry. Tým udržujeme dlhšie našu mladosť a silu. Povieme si o prepojení čakier a endokrinného žľazového systému, ktorý ovplyvňuje naše starnutie a smrť, pretože vedomá práca s energiami nás omladzuje a regeneruje. Na prednáške si prezradíme aj niečo o starovekej alchýmii omladzovania dávnych mágov, ale aj to ako sa aj my, obyčajní dnešní smrteľníci, môžeme liečiť inteligentným svetlom a tvoriť  si z neho ochrany pred kradnutím energie a rôznym mentálnym útokom oberajúcim nás o silu.
+ meditácia a cvičenia na tieto  rôzne regeneračné, omladzujúce a ochranné techniky...        
čítaj viac

POZNANIE KOZMICKÝCH ZÁKONOV, KTORÉ NÁM PRITIAHNU BOHATSTVO A DOVEDÚ NÁS K ÚSPECHU – čo pre ich dosiahnutie spraviť?

Termín: akcia sa už konala dňa 24. 04. 2019 o 18:00

Viete, že hranice svojich možností si kladieme len my sami a že tu môžeme mať, či  dosiahnuť neobmedzene čokoľvek?... Jedinou prekážkou pri napĺňaní našich vytúžených cieľov sú naše vlastné presvedčenia, predsudky, neviera a zabehané nevhodné vzorce správania. Sú to také obsahy našej mysle, ktoré tvoria vedomie našej chudoby či neúspechov a na ich základe si potom priťahujeme do života negatívne zážitky a skúsenosti. Naučíte sa tu – ako prekonať vedomie nedostatku a ako si pritiahnuť úspech a hojnosť. Začnite cielene pracovať s vaším vedomím a podvedomím tak, aby slúžili vášmu prospechu. Ako na to - sa dozviete na tejto prednáške.
čítaj viac

PREMENA ŽENY Z OBETE NA BOHYŇU A SPRACOVANIE JEJ ZRANENÍ A KARMY ZO SVETA TIEŇOV (Sereď)

Termín: akcia sa už konala dňa 19. 04. 2019 o 15:10

Dnes naša spoločnosť robí zo žien novodobé otrokyne a ony sa dostávajú do rolí nechcených obetí v mnohých oblastiach. Potom mužov prestávajú rýchlo priťahovať. Naše vzťahy sa dnes veľmi rozpadajú, lebo máme na seba a ich zušľachťovanie málo času. A tak sa nedostatočne venujeme rozvíjaniu komunikácie v nich, sebapoznávaniu a spracovávaniu svojich problémov a zranení, ale aj odhaľovaniu skrytých tajomstiev svojich partnerov. Nedodržujeme svoje pôvodne dané roly určené mužom a ženám, aby sa naučili spolupracovať - lebo chceme poznať všetko, alebo musíme zvládať všetko a potom sa strácaním našich polarít z našich vzťahov vytráca vzájomná partnerská príťažlivosť a vášeň... Čo s tým všetkým? Ako zvládnuť seba, svet zdedených blokujúcich rodových programov a aj svoje prežité bolesti a pritom byť pre muža všetkým tým - čo od ženy očakáva? A ako si zas - páni, z bohyne nevyrobiť časom bosorku? Dozviete sa na prednáške...

čítaj viac

PARTNERSTVO – FASCINUJÚCE DOBRODRUŽSTVO OBJAVOVANIA 2 ODLIŠNÝCH SVETOV = ako nezúfať, ale baviť sa na veľkolepej hre života!

Termín: akcia sa už konala dňa 08. 04. 2019 o 18:00

Povieme si tu o mužsko-ženských rozkošných rozličnostiach a typických postojoch opačných protipólov a ako sa z toho nezblázniť :-) a dokázať navzájom spolupracovať, ďalej o tom: čo partneri navzájom potrebujú – aby sa vedeli s chuťou stále rozdávať, čím najčastejšie odháňame svojich partnerov, alebo ako zmeniť manžela na vysnívaný idol a získať od neho viac pozornosti a ako nespraviť zo svojej ženy ufrflanú bosorku ale obdivovanú láskyplnú bohyňu a veľa ďalších úsmevných  zákonitostí našich dvoch odlišných prirodzeností ... 

čítaj viac
« 1 2 3 4 5 6 »