prihlásenie|registrácia |
0Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
Kurz Numerológia

STAROEGYPTSKÁ TAROTOVÁ NUMEROLÓGIA A ŽIVLOVÁ ASTROLÓGIA I.-III.

Termín: pia: 31.05. od 13.00 - ned: 2.6.2019 do 16.00
Miesto: Papradno - hotel Podjavornik, okr.Považská Bystrica


Numerologia

Termín: 31.05.2019 o 13:00
Cena: 150,00 €
Miesto konania: Papradno - hotel Podjavornik
Trvanie: 31.5.2019

  • pozrieme sa tu cez starovekú egyptsko-atlantskú filozofiu a psychológiu na tajomstvo životných ciest bytostí prechádzajúcich hmotným svetom -  ktorému sa tu máme naučiť a ktoré tu máme prežiť, aby sme zvládli naše pozemské skúšky a ľahšie vedome tvorili našu realitu a osud podľa vlastných predstáv, zároveň lepšie porozumiete tomu - čo ste si tu sami vybrali na prežívanie, pochopíte aj to - ako vychádzať s odlišnými partnermi, či ako vychovávať vaše deti, aby ste im pomohli zvládnuť ich  svet tieňov a skúšok
  • toto poznanie našich možností, potenciálov a kvalít nám ukazuje rôzne cesty a spôsoby riešenia akýchkoľvek náročných karmických skúšok, kým sa z animálnej bytosti učením a zušľachťovaním staneme ”boho-človekom“ - dokonalejšou bytosťou, ktorá je schopná vedome postupovať vo svojom vývoji a ktorá dokáže nasledovať vyspelejších bohov - učiteľov, ktorí na Zem toto poznanie priniesli (postoj starých Egypťanov)
  • pohľad na ľudí cez filter živlovej egyptskej astrológie vám zas ukáže - akou sme rozličnou energiou v našich podstatách a podľa toho zistíme - čo môžeme od koho očakávať v zmysle prejavu, spôsobu reakcií a komunikácie, pomôže nám to - naučiť sa ľudí akceptovať takých akí proste prirodzene sú a ukáže nám to - ako s nimi komunikovať, ak chceme mať pokojné a s každým harmonické vzťahy

    Trojdňový kurz numerológie s astrológiou sa teraz koná v hoteli Podjavorník v Papradne nad Považskou Bystricou a Žilinou

   • v tomto seminárovom cykle sa pozrieme na staroegyptské tajomstvo životných ciest bytostí prechádzajúcich hmotným svetom. Majú symbolizovať rôzne skúšky a osudy, kým sa z animálnej ľudskej bytosti učením a zušľachťovaním stane ”bohočlovek“ - schopný vyrovnať sa svojim učiteľom: dokonalejším bohom. Tieto skúšky a osudy človeka sú odtlačkami rôznych energií, ktoré cestami minulých životov tvoríme a ponorom sem dolu priťahujeme. Môžeme im porozumieť cez symboly egyptského Tarotu - školy zasvätenia.
  • skrývajú v sebe všetky vedomosti a skúsenosti, ktorým sa tu máme naučiť a ktoré tu máme prežiť, aby sme dobre zložili naše pozemské skúšky a pomocou ich poznania ľahšie tvorili našu realitu a náš osud podľa vlastných predstáv
  • porozumieme cez ne viac sami sebe, svojím reakciám a postojom. Tým ich môžeme pochopiť a predvídať a tak dostať pod kontrolu, aby sme našli bez zbytočného utrpenia tak potrebnú rovnováhu a harmóniu v tejto náročnej dualite.

 

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Zaslaním vyplnenej záväznej prihlášky vzniká zmluvný vzťah medzi prihlásenou osobu a organizátorom kurzu.

Poplatok za trojdňový víkendový intenzívny kurz je: 150,- € / 1 osoba.

Služby hotela (nocľah a stravu) si hradí každý účastník v deň príchodu = vopred na recepcii sám. Musíte si ich však zahlásiť cez tlačivo na spodku stránky.
Vaša prihláška bude akceptovaná až na základe uhradenia  zálohy za kurz - vo výške 50,- € na účet  Pyramidy osobnosti. Info o ňom vám príde po vašej registrácii automaticky z webovej pošty na váš mail ako potvrdenie registrácie. Ak by ste ju nenašli v spamoch, či náhodne odfiltrovanú aj do reklam (najmä v gmaily) - dajte nám vedieť bežným mailom. Poštu zo SPAMOV odobrite pre našu ďalšiu komunikáciu ako dôveryhodnú, či povolenú, nech vám chodí do normálnej pošty.

V prípade neúčasti na kurze z dôvodov na strane prihlásenej osoby sa záloha za workshop nevracia. Posunúť ju môžte druhej osobe.

V zmysle ochrany autorských práv a ochrany osobnosti nie je možné zo seminára realizovať obrazové a zvukové záznamy.

Možnosť prihlásenia sa  na kurz je cez prihlásenie sa tlačitkom povedľa názvu kurzu hore:  chcem sa zúčastniť

Pri nepodarenom prihlásení sa cez web = sa hláste individuálne na oba e-maily a nezabudnite okrem mena uviesť aj váš telefón pre ďalší kontakt.: michelle@pyramidaosobnosti.sk   a    pyramidaosobnosti@gmail.com

OBJEDNANIE SLUŽIEB HOTELA

Máte rôzne možnosti ubytovania a stravy, ale  je nutné objednať si vopred.  Po prihlásení sa a zaplatení zálohy za workshop - otvorte a stiahnite si z linku nižšie objednávkový dokument:  kde sú na výber pre vás všetky možnosti stravy a bývania, z ktorych si budete môcť vybrať tie, čo vám budú vyhovovať.
Prosím vyplňte záväzne spôsob 
vášho ubytovania a stravovania a prepošlite ho organizačnej asistentke na registráciu. Jej adresa je v tomto objednávkovom dokumente na spodu stránky uvedená. Zároveň budete vopred vedieť, konečný súhrnný poplatok za stravu a bývanie. 

Vyšli sme vám v ústrety podľa vašich  rozličných požiadaviek:
náročnejsí môžu mať izbu celkom samostatnú len pre seba, alebo si môžete objednať dvojposteľové bývanie či napr. jednoduchšie 2 + 2 bunky, a aj  pri stravovaní máte veľmi veľa možností od raňajok, cez polpenziu až po plnú penziu, alebo si možete kupovať stravu v reštaurácii aj samostatne a pobyt si objednať bez stravy.  Prosím, v mailiku, ktorý vám príde - teda označte ten pobytový balík, ktorý Vám potom objednáme a vy si ho uhradíte v deň príchodu na recepcii hotela v hotovosti alebo kartou na vaše meno.

Objednávková dokument:  si stiahnite tu 

Teším sa na vzájomné obohacovanie sa s vami a príjemný čas strávený spoločne na krásnom mieste.