prihlásenie|registrácia |
0 Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
Referencie
Ak nám chcete zanechať nejaké odkazy, či akékoľvek ohlasy pre druhých,
celkom na spodu stránky je tabuľka, do ktorej môžete odkaz vpísať.

Vaše referencie

 

 

Dobry den Michelle,
velmi pekne dakujem za zaslane CD. Mam ich stiahnute. A velmi pekne dakujem za prednasky cez webinare na Elementy zdravia, kde som mala moznost spoznat Vas. Citim, ze potrebujem nieco zmenit vo svojom zivote a Vasa cesta sa mi paci...najblizsie mesiace budete sucastou mojho zivota :). Velmi pekne dakujem Maria

Meno: Maria Lukacova
Email: mmaya@centrum.sk


 

Milá Michelle, ráda bych Ti ještě jednou poděkovala za krásný workshop-seminář, který proběhl tuto sobotu (Regresná cesta do prenatalu a k zdroju...). Já mám vždycky trochu zpoždění v tom, kdy cítím emoce a zážitky. Proto bych ráda doplnila svou sobotní zpověď. Byl to pro mě krásný a hluboký zážitek. Postupně mi spousta věcí začala víc a víc docházet. I to, jak to tady vlastně funguje.
Již ve vlaku směrem domů jsem za nádherného slunečného dne psala dopis svým rodičům, ač jsou již v nebi. V první úvodní části jsem napsala vše, co jsem možná někdy dříve nebyla schopná vyjádřit. Také to jsem rodičům napsala, že jsem to nebyla schopná vyjádřit, a tak jsem to v sobě hluboko potlačila a že jsem si toho vědoma a že také vím, že kdybych našla odvahu jim to říct, že bych byla vyslyšena a že vím, že bychom to spolu řešili. Byl to dopis plný lásky a něhy. Rodiče totiž mě i mou sestru a naše děti velmi milovali
a také nás zahrnuli hojností.

Michelle, ze srdce Ti děkuji. AdélMeno: Adéla
Email: adela.travnickova@gmail.com
Mesto: Pardubice

Milá Michelle, ďakujem za vhľad do sveta čísiel, prostredníctvom ktorého, som v sekunde pochopila svoj život, situácie, ľudí a ich role v ňom. Fascinovaná numerológiou, jej múdrosťou a archetypmi, odkladám predsudky a začínam objavnú cestu, ktorú najlepšie vystihujú slová: pochopenie a prijatie. Deviatky vraj potrebujú rozumieť, hľadajú pravdu a musia vidieť zmysel v tom, čo robia ... Ten, kto chce pochopiť seba, svojich blízkych a hry reality, má možnosť urobiť tak pomocou tohto skvelého nástroja. Ďakujem LíviaMeno: Livia Duricova
Email: livia.duricova@gmail.com

Ahoj Michelle, chcem sa ešte raz veľmi pekne poďakovať za tvoj kurz numerológie. Bol veľmi obohacujúci. Myslím, že som v oblasti sebarozvoja náročná a vyberám si, ale tvoj kurz som si vybrala dobre a už teraz z neho čerpám a budem čerpať aj naďalej.Meno: Lucia Oboňová
Email: lucia.obonova@gmailcom

Zdravím všetkých priaznivcov seba rozvoja.
Na úvod chcem poďakovať Pani Michelle za jej čas a vzácnu energiu, ktorú venovala na vytvorenie CD a všetkého čo ponúka a tak isto aj podelenie sa o skúsenosti osobného rozvoja. Keď že mam vypočutých nesmierne mnoho videí na youtube a pracujem na sebe už nejaký ten rok myslel som si že už nič lepšie nemôže byť.
No pred nedávnom prišla moja fráza OMG. Hovorím si toto už čo je. A to mi stačilo vypočuť si par videí od Pani Michelle. Hneď to somnou zarezonovalo a bol som nadšený. Tie videa čo som počúval pred tým, mali niečo do seba ale nik to neprezentoval v hlase, energii a s takou sebadôverou ako pani Michelle. Všetko vysvetlene od A po Z. Všetko prezentovane s takou istotou a energiou no niečo užasne.

Dostal som sa na web pani Michelle a tam som narazil na jej krásne CD. Vypočul som si časti z nich a Vtedy mi to prišlo - áno toto je to čo potrebujem. Nebudem už pozerať videa na youtube od x ľudí. Na úplnú premenu a zlepšenie či pochopenie života a všetko okolo neho ako sú vzťahy a podobne mi to úplne stačí. Na tých 9 CD + 4CD je úplne všetko, je to vysvetlene tak detailne že som z toho nesmierne unesený.
Rozhodol som sa kúpiť všetky CD a 10 častí seba rozvoj online. Začal som s CD 1. pri počúvaní mi niekedy išli aj slzy od dojatia a pochopenia, čomu som rad preto že u mňa boli slzy zablokovane od toxického vzťahu ktorý som po 21 rokoch ukončil a začal sa venovať seba rozvoju.
Rád by som vám poradil a ušetril vam čas pozeraním rôznych videí na youtube. Úplne stačia všetky CD  od Michelle a  jej seba rozvoj online. Ak niektorý rozmýšľate ktoré CD kúpiť - odporúčam všetky. Všetky majú niečo do seba, všetky sú na inú tému a pri všetkých už nebudete v živote nič potrebovať.
Pri cd o vzťahov som veľa veci pochopil a zmazal som si svoje dlhoročne presvedčenia o ženách. A konečne som pochopil napríklad to prečo moja bývala partnerka veľmi často menila nálady Ha ha. Dobre , dobre bol som nevedomý ospravedlňujem sa.

Ak by som to mal zhrnúť. Mam z CD a seba rozvoj online nesmiernu radosť. Mam radosť ako malé dieťa a omnoho večšiu radosť ako keby som si kúpil niečo drahé, napríklad najnovší telefón, ktorý by ma aj tak časom omrzel , ale tieto CD = neustále tam nájdem niečo čo potrebujem doplniť. Je tam aj ako si pritiahnuť to po čom túžime. Ja túžim po partnerke duše ktorá by bola na takej alebo podobnej úrovni seba rozvoja ako ja. Spoločne sa rozvíjali a boli viac vedomejšími. Zo srdca verím že to vesmír zosynchronizuje tak aby sme sa stretli vtedy keď budeme obaja na to pripravený.

Ešte raz veľká, veľká vďaka za všetko Michelle. Ďakujem aj vesmíru že mi dal do cesty a správny čas aj takúto možnosť seba rozvoja a Michelle ktorá to všetko dala do jej slov - z ktorých ide pozitívna energia, presne tak ako to má správne fungovať.Meno: Jozef
Email: servisokienzilina@gmail.com
Mesto: ŽilinaAž do včerajška som ani netušila, že ako hlboko som bola zasiahnutá tym rozoberanym zazitkom z detstva na tvojej terapii vcera. Ja som to mala  v sebe vždy len ako nepríjemný zážitok, ale že som bola až tak hlboko s tým zasiahnutá, tak to som netušila. Ale musím povedať, že sa to vo mne uvolnilo. Ešte večer mi opäť vypadla nejaká tá slza, ale nesmierne mi pomohlo to, čo si povedala: že tak to malo byť, lebo to bola  tá skúška, ktorú som si tu naplánovala a ktorou som si  musela prejsť. A táto veta mi neskutočne pomohla a cítim, že to púšťam, resp. pustila som postupne preč. Týmto pochopením  cítim ako mi padol zo srdca veľký kameň a prestávam mať z toho traumu. 

Dnes som si už niekoľkokrát  vypočula  osobnú nahrávku od teba. S  tou hudbou je to nádherné a hlavne tie tvoje slová sú tak dobre poskladané  až som prekvapená ako dobre to sadlo a vystihlo. Najviac sa mi páči tá pasáž o budúcnosti. Dobre, že som si spravila domácu úlohu a sadla som si k mojim plánom a snom a rozpísala ich. Strašne dobre sa to počúva, hlavne keď si uvedomujem, že to nie je niečo všeobecné, ale sa to týka konkrétne  mňa a mojich plánov

Ešte raz ti ďakujem, neľutujem ani minútu, ktorú som  strávila na konzultácii, lebo mi pomohla veľa veci pochopiť a hlavne,  dostala som konkrétny  návod ako z toho vyviaznúť  a to si najviac  cenímMeno: Ľubica
Email: popluharova.lubica@gmail.com
Mesto: PezinokDraha Michell,

dnes som pocuvala tvoju liecivu mediatciu zo zenskeho 5. CD...musim napisat , ze ked som ju pocuvala a predstavila si anjiela , tak hlbka tvojich slov a tvojho hlasu je tak silna , ze som ozaj pocula hlasne anjelske truby a zastupy anjelov ktori sa pri mne zisli a v mojej mysli nastal pokoj a harmonia. Som velmi vdacna , za tvoju uzasnu pracu. Zijem a pracujem vo Wien, vela meditacii pocuvam v nemcine , ale toto bola jednoducho pecka. Vdaka tvojmu citu a tomu , ze davas priestor meditujucemu na ponorenie sa do seba ,  je to ako keby sedis oproti mne , citis a vies , kedy mas stisit hlas , kedy mas mlcat , je to jednoducho uzasne , jednoducho prekrasne.

Dakujem ze si. S pozdravom MonikaMeno: Monika
Email: monika.herakova@azet.sk
Mesto: PataChcela by som sa poďakovať Michelle za úžasné nahrávky, ktoré  mi vyhotovila špeciálne šité na mieru. Sú to hotové modlitby, s každým jedným slovom sa stotožňujem. Lepšie by som to slovami nikdy nevyjadrila.
Michelle má skutočný dar pre presné vyjadrenie zámerov . Počúvam ich pravidelne denno denne a udialo sa mi pár zázrakov.
V nahrávke Michelle spomína Majsterku Rowenu. Ani vo sne by mi nenapadlo, že ma okolnosti dovedú práve do mesta Rovenna. Bolo to pre mňa znamenie, že som na dobrej ceste a veci sa hnú.

Taktiež to začalo vplívať aj na partnera, ktorý zmenil niektoré svoje postoje k lepšiemu a to ani o ničom nevedel :) 

Som rada, že som mohla spoznať Michelle a teším sa na jej ďalšie semináre a kurzy.Meno: Dasa
Email: dasa.markuskova@gmail.com
Mesto: Nitra


Drahá Michelle,

touto cestou by som sa Ti chcela poďakovať za to, že si bola v roku 2020 na Orbis harmoniae v Pezinku, kde si prednášala na tému: "Nové odhalenia o DNA. Ako môžeme spracovať v nej uložené programy a našu karmu (s meditáciou)", a kde som Ťa mohla spoznať.
Bola som očarená Tvojimi vedomosťami, znalosťami, krásnym profesionálnym a radostným prednesom,  a ani nádych Ťa nezastavil. 
Zatajovala som dych od úžasu. 

Od tohto momentu som bola presvedčená, že Ty si osoba, od ktorej sa chcem učiť.  
Preto som sa prihlásila do Tvojej školy: "CELOSTNÝ OSOBNOSTNÝ ROZVOJ - kompletná škola sebarozvoja pre vytrvalejších"
Vedela som, že toto bude tá správna cesta sebarozvoja a sebapoznávania.

Aj keď nie som v Tvojej škole dlho, už po prvom dni sa moje myšlienky, správanie, moje bytie začalo meniť k lepšiemu, začali sa mi otvárať oči, ale takým príjemným nenásilným spôsobom. Tak ako aj na uvedenej prednáške, tak aj v škole si presne taká istá nevyčerpateľná studnica plná úžasných vedomosti.

Cítim sa šťastnejšia, kľudnejšia, moja duša a podstata sa začína napĺňať tým správnym spôsobom, verím a vidím, že toto je správna cesta nie len pre mňa, ale pre všetkých ľudí. Preto si myslím, že aj tento spôsob bytia by sme sa mali učiť už na základných školách. Svet by bol krajší a lepši, ľudia milší, kľudnejší, vysporiadanejší. Človek by sa oveľa lepšie a ľahšie zaradil do spoločnosti, bol by vyrovnanejší, sebavedomejší a múdrejší. Už aj teraz, písaním týchto slov si uvedomujem, aké slová používam, a ako mi ide ľahko toto písanie. :-)

Michelle, ďakujem Ti z celého srdca za Tvoju úžasnú bytosť, energiu a vedomosti, s ktorými sa s nami delíš.

A TY, čo moje slová čítaš: Ak si sa ešte nerozhodla/nerozhodol či je táto škola to pravé, neváhaj, život je až príliš krátky na to, aby sme v ňom mrhali svoj drahocenný čas s nesprávnymi "učiteľmi".

Preto ti navrhujem: PRIDAJ SA ;-)

AnettMeno: Aneta
Email: aneta.cechova.ac@gmail.com
Mesto: Bratislava


K Michell
ma priviedla profesionálna zvedavosť po vzhliadnutí videa na nete. Som lektorka, venujem sa veľa rokov ženám - ich fyzickému, duševnému svetu. Stále hľadám niečo nové čo by ich povzbudilo na ceste životom, pomohlo im na ceste za poznaním a upokojilo ich, keď v zrelšom veku po mnohých skúsenostiach, pádoch a zraneniach začnú prehodnocovať svoj "viac-či menej zbabraný život" :) .

Michell bola výzva - či ešte objavím niečo s čím som sa nestretla. A... objavila som :)... Michell - osobnosť!, láskavú, múdru, charizmatickú bytosť sršiacu optimizmom a espritom ... a jej učenie a cestu - ktoré vnímam asi ako studničku krištáľovo-čistej vody. Keď to potrebujem prídem k nej, napijem sa, osviežim sa, oddýchnem si pri nej a život má hneď opäť farby dúhy :).

Hneď na začiatku som si zakúpila všetky jej CD, ktoré vydala. Túto investíciu naozaj neľutujem. Neposkytujú len tie povrchné rýchlokvasené informácie, články bez hlbšej výpovednej hodnoty, zaručené návody - ako byť šťastná, krásna, dokonalá - ktoré dnes nájdeme v každom ženskom časopise. Poskytli mi príjemný zážitok a cenné vedomosti, informácie po ktorých môžem siahnuť podľa momentálneho naladenia. Občas, keď mám smutný deň, alebo sa prihodí niečo nepríjemné, alebo mám proste len "deň blbec" v ktorom sa už hádam aj sama so sebou :) , vyberiem si niektoré z nich a po vypočutí zistím, že som sa upokojila, našla odpoveď na problém či otázku, alebo som len pomeditovala, zrelaxovala.

Začala som navštevovať aj jej Školu osobnostného rozvoja a len som sa utvrdila v tom, že viem - že vlastne toho ešte veľa neviem:).

Veľké ĎAKUJEM Michell,  veľa energie a optimizmu ti prajem.

AničkaMeno: Anna
Email: zivotjeuzasny@centrum.sk
Mesto: Košice


Ahoj Michelle,

nejaký čas ubehol od nášho spoločného sedenia, a medzitým už skončilo aj moje tehotenstvo. A teda musím Ti povedať, že si mala pravdu s tým cítením ženskej energie. Dodnes sa na tom s mužom radi zasmejeme (keďže som ho presviedčala, že to bude chlapec). Narodilo sa nám dievčatko. Veľmi sa z nej tešíme a dali sme jej meno Bruna.

A čo sa týka termínu, trafila si sa lepšie ako gynekológ (ten dával 30.12.2020).. Malá asi pozorne počúvala keď si vravela o 14, 15 dni v mesiaci a že by bolo lepšie 14..a radšej v novom roku - tak si aj vybrala termín 14.1.2021 :) Teším sa, že sa narodila vtedy ako sa narodila a ešte väčšiu radosť mám z pôrodu. Bola to moja nočná mora, ale našťastie všetko dobre dopadlo...  Snažila som sa udržiavať pozitívne naladená a nenechať sa rozhodiť. Večer pred spaním ma zvykli mátať obavy, ale na to som si vždy pustila mp3 s afirmáciami od Teba, prípadne som zaradila jedno z Tvojich meditačných cd - tie rada počúvam, keď sa potrebujem ukľudniť a nemôžem spať:) 

V deň pôrodu, keď mi ráno o 4tej začali kontrakcie som si ešte 3 hodinky poležkala na posteli a počúvala aj Tvoje meditácie čo mám na mp3, a veľmi ma to psychicky ukľudňovalo a pomohlo mi to nepodliehať obavám ale práve naopak veriť, že to bude ako som sa rozhodla a dobre to dopadne napriek čomukoveľk čo príde ako prekážka/skúška. Takže skúšku s názvom druhý pôrod mám šťastne zvládnutú a teraz už len zvládnuť skúšky z výchovy našich dvoch krások, uf :)

Ďakujem Ti veľmi pekne za Tvoju podporu a energiu čo si mi dala a nielen teraz ale aj na Tvojich kurzoch a dovolenke v Chorvátsku. Priebežne stále z toho čerpám pozitívnu energiu. 

Želám Ti všetko najlepšie, nech si zdravá, nech sa Ti darí plniť si priania a nech ostávaš vždy taká pozitívna ako Ťa poznám.

Ahoj a niekedy dovidenia :)
Zuzka MackovičováMeno: Zuzka
Email: zuzi.mackovicova@gmail.com
Mesto: Bratislava ..


Ahoj Miška,

chcel by som sa poďakovať za workshop Hojnosť - ako získať po čom túžime, ktorý bol plný zábavy, hier, jašenia, šantenia, ale aj odhalenia dávnych učení. Opäť raz sa mi potvrdilo, že ak chce mať človek hojnosť po všetkých stránkach, musí sa tešiť zo života ako malé dieťa. A práve tento workshop stavy bezprostrednej detskej radosti navádza. Vrelo odporúčam jeho absolvovanie všetkým, naspeeduje vás to na úplne inú hladinu energií a vibrácií - život bude odrazu o niečom úplne inom.Meno: Mayko
Email: michal.stefanov@gmail.com
Mesto: Bratislava


Dobrý večer pani Michelle.

Vy ste úplne úžasná a neskutočná. Vždy pošlete na FB trefný príspevok.
Neviem ako to robíte, ale vždy píšete presne to, čo prežívam.
Ďakujem Vám za Vašu úžasnú prácu. Ďakujem A želám Vám všetko len to najlepšie:)

Krásny večer
S pozdravom
Alena ZáhumenskáMeno: Alena Záhumenská
Email: alena07zahumenska@gmail.com


Ahoj Michellka,

neviem, ci si na mna este pamatas, ale verim, ze ano. Tvojou skolou prejde urcite velke mnozstvo ludi a za to ti patri velka vdaka.
Chcem sa ti trosku pripomenut. Volam sa Elenka, a chodila som k tebe na alchymiu zeny, ked este bola v trojmesacnom cykle. Mozno si ma budes pamatat, vzdy som do bratislavy dochadzala z Handlovej.

Ty a tvoja skola ste boli moja prva zastavka na mojej novej ceste a v mojom novom zivote. Za posledne tri roky sa moj zivot otocil o 180 stupnov.
Spoznala som samu seba, svoje schopnosti a svoje hodnotu, ucim sa vacsej spontannosti...dodnes si pamatam challening o anjelovi, ktory prisiel na zem zakusit hmotu. Ten anjel som JA.
Ta, co k tebe prisla prvykrat, ta zena bola tak zabalena vo svojej bolesti a v roli obete...dnes som plne zodpovedna za svoj zivot. Dnes uz ja sama vediem ludi na ich vedomej ceste.
Tymto mailom som vsak chcela vyjadrit moju obrovsku vdaku a uctu k tebe a tvojej praci. Bola si mojim prvym velkym zivotnym posunom.

Este raz za vsetko dakujem a zelam ti vsetko dobre.

S laskou ElenkaMeno: Elenka Balažiková
Email: elen07@azet.sk
Mesto: Handlová


Ak sa rozhodneš pre seba premenu,tak si na správnej ceste.
Osobné konzultácie.dovolenka pri mori.ktorá je bohatá na zážitky a prekrásne meditácie pokojným hlasom Michell.Počúvanie CD , z ktorých vyžaruje toľko pokoja a lásky.
Michell vo mne prebudila a naštartovala život.Je to majster v svojej práci , dušička ktorá rozosieva lásku a pokoj v duši druhym.

Moju premenu pocítilo aj moje okolie.S celeho srdiečka jej ďakujem a prajem všetko dobré aj všetkým spriazneným dušičkám.Meno: Zuzana
Email: zuzana7377@gmail.com
Mesto: Trnava


Ahoj Michelle,

Tvoje CD má kladný vplyv na nášho syna... Počúva a relaxuje...
Ďakujeme NEKONEČNÉMU ZDROJU LÁSKY za Teba a Všetkých Našich Svetelných Súrodencov...

Pozdravujeme, Peter s rodinou...Meno: Peťo
Email: petrikultan@gmail.com
Mesto: Budmerice


Tímto emailem bych chtela velmi podekovat a doporucit vsem kurzy NUMEROLOGIE, ktere me pomahaji nejen v beznem zivote, ale i v tom profesnim.
Kdyz jsem se naucila vycist si z datumu narozeni druhych jejich povahu a chovani, pochopila jsem jak uzasne to je, protoze pak vim, co muzu od kazdeho cloveka ocekavat. Nerozciluju se uz nad chovanim nekoho o kom vim, ze to zkratka jinak neumi a ani nemuze, protoze uz jen podle cisel mu byla dana urcita vlastnost ci povahovy rys.
Numerologie je v podani Michelle pro me jednou z nejuzasnejsich pomucek pro zivot a stoji za to! Ziskane informace, kterych je opradvu ohromne mnozstvi v case, ktery na techto kurzech strávíte, se vyplati pouzívat v praxi. Pochopite lidi, ktere jste nemohly pochopit cele roky , čísla Vam take reknou mnoho o lidech se kterymi jste se prave setkali a pomuze vam s vyberem lidi do sveho nejuzsiho kruhu, rodinneho ci pracovniho.Nejlepsi na tom je, ze pochopite i svá vlastní cisla a zivot kterym jste zatim pod vlivem svych cisel prosli. Vrele doporucuji !!!Meno: Kajka
Email: kajka.f@seznam.cz
Mesto: Břeclav


Mila Michelle,
chcem sa ti pekne podakovat za vsetko co si pre mna urobila na dovolenke v Chorvatsku - Tribunji.
Za vela lasky, ktorej mas stale na rozdavanie.
S laskou v srdci, ZuzanaMeno: Zuzana
Email: muth.zuzana@gmail.com
Mesto: Bratislava


Milá Michelle,

chcem sa Vám úprimne poďakovať za to, že som vďaka Vám našla tie pravé hodnoty a sebalásku.
V mojom živote a rodine sa udiali pozitívne zmen
y a pri počúvaní Vašich cd  objavujem stále niečo nové.

Ďakujem a prajem veľa lásky a všetko dobré...LenkaMeno: Lenka
Email: soltys11rastislav@gmail.com
Mesto: Poprad


Milá Michell,
ďakujem Vám za všetko, nakopli ste ma. Čistím si svoj vnútorný vesmír, zvládla som už 3.CD, ďakujem za CD, ktoré ste mi poslali ako darčeky.
Ste úžasná bytosť, najlepšia chanellka. Úspešný Nový rok Vám prajem
a ešte sa mi podarilo uzdraviť preťaté korene s rodičmiMeno: Dana
Email: danapalovska@gmail.com
Mesto: Rimavská Sobota


Milá Michelle,
veľmi pekne Ti Ďakujem za workshop - Cestovanie k božskému zdroju, do prenatálu a minulosti vyčistiť karmické bloky vo vzťahoch...
Si úžasná osôbka, z ktorej sála pokoj a láska... taký anjel v ľudskom tele :)

Jednotlivé meditácie mi veľmi veľa dali. Je jasné, že si človek aj poplače ale aj veľmi veľa som dostala.
Ďakujem
Alexandra PajtinkováMeno: Alexandra
Email: pajtinkova@gmail.com
Mesto: Gbelce


Michelle
ďakujem, úžasný anjel, ktorý dáva odpovede na otázky bytia, sprievodca cestou života.
Treba zažiť!!!

MarcelaMeno: Marcela
Email: marcela.kralovicova.ddd@gmail.com
Mesto: Sereď


Milá Michelle,
ešte raz veľmi ďakujem za nové informácie na workshopoch Alchýmia ženy a za ďalšiu premenu mojich emócií.
Chcem sa poďakovať aj za predchádzajúce kurzy a za prílev novej energie a viery v seba samu a že sa môžem naučiť a poučiť zo seminárov ako pracovať sama na sebe a pomôcť aj rodine a svojim blízkym.
S laskou a úctou = ako nás to učíš na svojich seminároch
HeňaMeno: Heňa K.
Email: kassova@pobox.sk
Mesto: Trnava


Workshopy „Objav svoju vnútornú bohyňu“ mi dali veľmi veľa. Posunuli ma o úžasný kus dopredu.
Práca na sebe nás posúva dopredu. Pre mnohých je rola obete pohodlná, pretože nemusia pohnúť hlavou, srdcom, či zadkom Na druhej strane – dovolíme, aby náš život tvorili druhí ľudia? Ja teda nie!
Srdce mi bije šťastím, pretože už nie som obeť, ale Bohyňa – ktorá má svoj život pevne vo svojich rukách a ešte si to aj poriadne užíva :-)
Zuzka JMeno: Zuzka Jančoková
Email: zuzana.jancokova@gmail.com
Mesto: Dunajská Lužná


Priatelia známi aj neznámi,
ak cítite, že niečo vo vašom živote nie je vporiadku a jednoducho sa necítite šťastní, prestaňte sa báť a začnite na sebe pracovať. Bez výhovoriek.
A ak to nedokážete sami, skúste kurz u Michelle. Je to totiž sila!!! Viem to z vlastnej skúsenosti :)

EvkaMeno: Evka Janglová
Email: ejanglova@centrum.sk
Mesto: Nitra


Kurz Alchymie ženy je krásna, bezpečná cesta otvárania svojho srdca, spoznávania ženského vnútra a potenciálu. Objavovanie zatiaľ neobjaveného, úžasný priestor pre ženské interakcie a vzájomné obohacovanie sa, sebapoznávanie a učenie, aj skrz pohľad iných žien.
Tento kurz je krásna cesta rozvoja empatie a pochopenia rôznych ľudských osudov a zároveň poskytuje veľ znalostí znalostí, poskytuje cestu uvedomenia, ako aj otvára myšlienku nekonečných ďalších možností sebarozvoja, vkladá do našich rúk zodpovednosť za naše osudy... to je na tom asi to najzaujímavejšie, ako aj to, ze mi bolo vrývané do mysle, že mám právo na svoj život a dať mu farby, aké si ja želám. Ďakujem
KatkaMeno: Katka Rimegová
Email: rimegova.katarina@gmail.com
Mesto: Košice


Dakujem Michelle

...som s tebou denne (cez "CD") a mozno sa mi podari prist aj cez tyzden na prednasku. Najradsej by som prisla s kazdym :)) Tvoj upokojujuci ton hlasu a obsah pravd...
Za cele moje uplynule roky zijem v nadeji kazdy den, ze sa ich naucim naplnat tak, ako v ne "veris" ty. Som rada, ze som ta objavila a ze SI.
Velmi tuzim spoznat tvoj pribeh a cestu ako sa da kracat zivotom kazducku chvilu s VIEM.... :)
ErikaMeno: Erika
Email: e.kovac11@gmail.com
Mesto: Parndorf


Drahá Michelle,
návštevou u teba nastal zlom. Bola si ako moja ruka, keď som v tme nevidela riešenie:) a za to Ti ďakujem.
Vniesla si svetlo, ktoré teraz rastie a verím, že vedome svojim konaním budem schopná i ja byť svetlom pre moju rodinu a priateľov:)
S úctou TinaMeno: Martina Zaťková
Email: zatkova@engo.sk
Mesto: Trnava


Drahá Michelle,

viem, že momentálne máš veľa povinností, no nedá mi, aby som Ti neprejavila VĎAKU z celého srdca - už len zato, že si !!!

Až včera mi to celkom "docvaklo", ako si zmenila môj život.
Zrazu - akoby sa mi rozsvietili LAMPY - a ja vidím mnoho okolo seba celkom inak !!! Presne, ako si mi povedala, že po dovolenke to už bude OK !
Ja po dlhom čase mám v duši MIER a v srdci LÁSKU !!! Chce sa mi plakať - no tento raz od RADOSTI !!!

Ani neviem, ako by som Ti ešte vyjadrila poďakovanie.....si neuveriteľne VZÁCNY ČLOVEK !!!!
Z tejto cesty sa už nedá vrátiť späť....jedine ísť stále ďalej....

Želám Ti krásne leto - oddýchni si, aby si načerpala aj pre nás blahodarnú energiu, ktorú rozosievaš, kadiaľ kráčaš.

S pozdravom a hlbokou VĎAKOU - ZITKAMeno: Zita
Email: birget2@gmail.com
Mesto: Bratislava


Michelle,
da sa vobec vyjadrit to ci citim, co som zazila u teba na mystickom seminari - Regresne cestovanie... a k bozskemu zdroju ?
Bol to dar, ze som mohla prezit moju smrt a navratit sa k Bohu, stretnut sa s nim v takej sile. Stretnut sa so sebou.
Citim vdacnost, velku, lebo odvtedy si uvedomujem aka som jedinecna, aka je jedinecna tato chvila, tento zivot, ze nic neni len tak, vsetko ma svoju cenu, aki su jedinecni ludia okolo mna, ze tento zivot je dar, obrovsky dar.

Proste vela tej teorie o tom ako mam zit teraz v pritomnosti, ako si tvorim len ja sama moj zivot, citim ovela hlbsie, velmi intenzivne.
Som stastna a prajem si aby mi tento dar zostal navzdy vo vedomi. A samozrejme si prajem, ho pretavit do mojho zivota.
Takze hor sa do prace :-)

Dakujem Ti, si krasna bytost.

Mata


Meno: Martina Blaho
Email: martina_bancikova@yahoo.de
Mesto: Bratislava


Milá Michellka a Suve,
vcera ste boli uuuzasniiii, lubime Vas, prosim pokracujte v týchto koncertoch, nabuduce chcem pozvat aj priatelov a blizkych, myslim ze krajsi darcek ani nemozu dostat :)
Objimam Vas :)
Marcela

CD su skvele, aj ked s nimi pracujem pravidelne, vzdy tam najdem nieco nove :)Meno: Marcela Boskova
Email: marcela_boskova@yahoo.com
Mesto: Bratislava


Milá Michelle a Suve,
chcem sa Vam obidvom podakovat za uzasny vecer na meditacnom koncerte "Tajomstvo stastia".
Tesim sa aj na predvianocny koncert.
ZuzanaMeno: Zuzana Muth
Email: muth.zuzana@gmail.com
Mesto: Bratislava


Drahá Michell,
som tvojou žiackou už jeden rok a vďaka tvojej škole sa mi zmenil pohľad na život a ľudí, čo som potrebovala lebo som sa nevedela vyznať v ľudoch a okolnostiach ktoré som v živote riešila. Ty si mi naučila hľadať dôvod prečo sa mi dejú tieto veci v živote a naučila si ma ako ich môžem zmeniť a urobiť si život taký aký chcem ja.
Včera som bola u teba na osobnej konzultácií, bol to pre mňa zážitok aké máš schopnosti a ako vieš pomáhať ľudom nech riešia akékoľvek životné situácie. Vieš odhaliť zdroj "problému" a poradiť ako ho odstrániť. Na tvojej konzultácií som zistila všetko čo som potrebovala aby som naplnila svoje životné ciele a sny.

Veľmi pekne ti ďakujem, som vďačná za to že som ťa stretla a oceňujem ťa ako pomáhaš ľudom nájsť štastie a úspech v živote. A ešte na záver zopakujem slová, ktoré som použila hneď po tvojej konzultácií: "urobila som to najlepšie čo som mohla, že som išla k tebe na konzultáciu", posunula si ma presne tam kam potrebujem aby som naplnila svoje ciele a sny.
Ďakujem :-)Meno: Sonička
Email: sona.pinosova@gmail.com
Mesto: Bratislava


Mila Michelle,
som ucastnickou Tvojho posledneho kurzu "Alchymia zeny I., II. a aj III.", ktory som absolvovala spolu aj s mojou malou dcerkou :) (ktoru dojcim - vdaka za to, ze tam mohla byt spolu so mnou :) )
Este sa Ti chcem raz podakovat za Tvoj kurz. Bol to pre mna neskutocny zazitok. Ostava mi pusa stale otvorena, co sa so mnou deje po absolvovani Tvojho kurzu, stale spracovavam nove zazitky, ktore mi davaju novy pohlad na zivot. Dakujem za Tvoju pracu :)

Michelle, prajem Ti krasnu dovolenku v Chorvatsku a aj vsetkym zucastnenym, verim, ze raz ju absolvujem aj ja :) Uz teraz sa tesim :)
Prajem Ti krasne dni plne slnka nielen na nebi, ale aj na dusi
S laskouMeno: Zdenka Svigut Zabkova
Email: zdenka.zabkova@gmail.com
Mesto: Bratislava


Vážená paní Michelle ,
po velmi dlouhém vnitřním trápení, jsem hledala odpovědi na moje otázky u všech možných terapeutů. Dostalo se mě rady, kritiky, povzbuzení, ale nic z toho mě nepomohlo. A tak jsem se dostala až k Vám.
Když jsem se s Vámi poprvé setkala bylo to pro mě velmi zvláštní, protože jsem cítila něco zcela jiného než tomu bylo jinde a popsala bych to slovy  "okamžité pohlazení po duši " .Přesto, že jsme probíraly traumata z dětství, která k těm příjemným tématům ke konverzaci zrovna nepatří, cítila jsem velkou sílu z vaší strany a absolutní vnitřní klid, což mě pomáhalo celou záležitost v klidu probrat.
Pak následovala terapie a skrze ni jsem se s Vaší pomocí zbavila pocitů bolesti, smutku, trápení a negativních myšlenek. Nejdříve jsem byla strašně překvapená z toho co se stalo, zjistila jsem totiž, že už tam sice nejsou všechny tyto již výše popsané pocity, ale také tam není nic jiného, necítila jsem prostě ani žádnou obrovskou radost, nadšení ale pouze prázdnotu. Byl to pro mě zcela nový pocit.

Začala jsem pracovat doma s vašimi CD, meditace, které na nich jsou mě umožnily prožít takové věci , které bych v minulosti popsala jako "nenormální a neuvěřitelné". A od té doby, se všechno začalo měnit.
Začala jsem přitahovat nové lidi, kteří by se ke mě nikdy před tím nemohly dostat. Začala jsem vidět věci jiným způsobem, co pro mě bylo v minulosti zcela jasné, jsem již vnímala jinak, moje 3-letá dcera která měla celou dobu problémy se spaním , teď spí v noci jako Šípková Růženka.
Nelze vypsat všechno, co se u mě změnilo, protože je toho strašně moc. Nebylo to ale hned, trvalo to nějakou dobu, můj život dostal smysl a tak se zrodily zcela nové věci, po kterých jsem v minulosti sice toužila, ale nebyla jsem schopna je naplnit.

Tímto dopisem chci vyjádřit svůj velký dík a říci všem okolo, jak se může jejich život změnit pokud najdou někoho jako jste Vy,kdo jim pomůže ze tmy ven a když pak začne takový člověk pracovat sám na sobě, jak moc se jeho život změní k lepšímu.
Setkání s Vámi pro mě mělo zásadní význam a po prožití zvláštností, které jsem následně zaznamenala u vašich CD ve mě vzbudily  "hlad po vědomostech" kterými bezpochyby oplýváte.

S pokorou a uznáním Vám děkuji a těším se na další učení ve Vaší škole. KarlaMeno: Karla.F
Email: kajka.f@seznam.cz
Mesto: Břeclav


Moja krasna ucitelka Michellka,
je tolko nadhernych slov, ktorými by som mohla vyjadrit svoju vdaku..no to najvystiznejsie je..DAKUJEM!!!

Jeden rok a moj zivot sa zmenil od zakladov. Boli casy, ked som si myslela, ze ma nikto nema rad, ze som jedna uboha troska, bolesti a utrpenie boli moje "hobby". No moja dusa chcela viac a tuzila som to zmenit a vtedy mi vesmir daroval TEBA..

Za ten rok, co som mala moznost navstevovat Kurz alchymie pre zeny...moj zivot dostal zmysel. Otvorene mozem povedat:..nezmenilo sa "nic"...zmenil sa "len" moj pohlad na zivot a tym sa zmenilo VSETKO.
Dnes som jedna vyrovnana zena a matka, stastna a usmiata...som plna lasky a porozumenia. Pochopila som, ze vsetko v mojom zivote som si zvolila sama...tak koho obvinovat? Ci radsej otvorit oci a vidiet krasu zivota? Ja som si zvolila LASKU. To je najmocnejsia carodejka. Dnes mozem uprimne do sveta vykricat..MOJ ZIVOT JE PRECHADZKA RUZOVOU ZAHRADOU..nie neobisli ma skusky ci trapenia..ved predsa zijeme v dualnom svete, no pochopila som prudy zivota a nechavam sa unasat na vlnach..prijimam aj to tazke, ved predsa v tazkych chvilach su skryte poklady..oni tam su, len si ich vziat...
Som hrda na to, ze som zena, som nadherna a usmiata. Milujem zivot a zivot ma miluje!!!

Dakujem za uzasnych ludi v mojom svete..dakujem TEBE MICHELLKA za cas a vedomosti, za lasku a pochopenie, ochotu vzdy pomoct..
Dakujem ti, ze si mi otvorila dvere do tohto uzasneho sveta.
Velmi ta lubim a posielam ti obrovske cmuuuuuk.Meno: Elenka
Email: elen07@azet.sk
Mesto: Handlova


Miška,
ďakujeme Ti za prekrásny spoločný posledný večer v tomto roku.
Bolo to naozaj moc krásne.
Tým  "točením" si nás všetkých prekvapila.Teraz sa cítim, že sa vo mne niečo uvoľnilo a vyčistilo. Prekvapilo ma, na aké veci som si pospomínal, ktoré boli zahádzané niekde hlboko v mojom vnútri. Vnímam tento svet zas inými očami.

Život je zas krásnejší a ľahší.
Si naše slniečko zlatisté, hrejivé, moc krásne.
Sme radi, že Ťa máme a dokážeš nám pootvárať naše srdiečka.
Si náš veľký dar! Poklad pokladov.
Všetci Ti za všetky krásne chvíle moc ďakujeme slniečko zlatisté.
Žiaci z 2.ročníka v zastupení NitryMeno: Ľuboš
Email: luhorn11@gmail.com
Mesto: Nitra


Mila Michelle,
este raz dakujem za silny zazitok pri osobnej konzultacii, kde som riesila temu nenavist v rodine.
Tuto temu riesim uz roky, na roznych terapiach, ale stale akoby sa vytrhla len cast tej "buriny" a korene zostali, a po case je to znova kde to bolo, ak nie silnejsie.. Potom sme na kurze "Zenska alchymia" vdaka Tvojim jedinecnym meditkam a postupom ktore naozaj pomahaju nazriet do duse, prisli na to, ze je treba vycistit to z hlbok, z bunecnej pamate..
No a dali sme sa na to na osobnej konzultacii.. Ktora, napriek tomu ze som uz v danom dlhodobom probleme skepticka k "zazracnym" rieseniam, skutocne priniesla to co si hovorila: klud v mojej dusi, ktory pretrvava uz vyse tyzdna.. Prijimam veci take ake su, viem ze druhych zmenit nemozem a po dlhej dobe ma to nehneva, proste to beriem s kludom. A nebojujem, konecne :)

No zmeny prebehli aj na vedomej urovni: po dlhom case som bola na navsteve doma, bol to kvalitativny rozdiel. Po dlhej dobe som sa im vedele s kludom pozriet do oci, nase rozhovory boli pokojne, bolo to INE, LEPSIE, doteraz nepoznana kvalita pokoja v dusi, za ktoru TI velmi dakujem!

Naozaj odporucam takyto ponor do seba vsetkym, ktori bud vyskusali rozne postupy - ktore aj tak nefungovali, lebo po dlhorocnej skusenosti s Tebou a Tvojimi technikami viem povedat ze to co robis, robis dobre a kvalitne. a Funguje to :)
Este raz velka vdaka! V.Meno: Vierka B.
Email: dorka.dorka246@gmail.com
Mesto: Bratislava


Mila MIchelle
moje slova su uprimne a z hlbky duse si prajem, aby co najviac ludi otvorilo oci, srdcia a vsetky zmysly, ktore mame a ani ich nepouzivame a pritom je to take nadherne ...
Roky hladam odpovede na otazky, na ktore mi nik nevedel odpovedat, v skole nikto nikdy neucil a tak bolo moje hladanie casto intuitivne. Mam za sebou zopar zivotnych skusenosti :) roky som stravila nie celkom z vlastnej vole v Indii, Turecku aj na Americkom kontinente a uz len to mi dalo poznanie, ze kazda cast nasej drahej Zeme moze mat trosku inu tvar a na rovnake veci a deje sa mozeme pozerat z iného uhla. Aj tam som hladala odpovede na moje otazky, a oni prichadzali pomaly a postupne.

Stretla som mnoho ucitelov a vsetkych si velmi vazim, ale ked som si vypocula ukazky z tvojich CD, povedala som si to je ono, je to presne to co v týchto casoch Europan potrebuje pocut... ak si chce skratit cestu za poznanim :)

Tvoja praca je nadcasova, v tych CD je tolko mudrosti, poznania, citu a lasky. Podala si to naozaj majstrovsky, az vo vedeckej rovine, co moze pomoct tym, ktori sa chcu opriet aj o zakony fyziky.
Teraz ficim na tvojich CD a je to na Nobelovku :) povedane v 3 D ;)

Michelle velka vdaka za vsetko co robis, pre nas vsetkych.
Si drahokam, ktory je nam darovany zhora :) a je na kazdom z nas - ci ho prijmeme.
Su jednoducho Genialne...

Este raz hlboka ucta.
S laskou Marcela.Meno: Marcela
Email: marcela_boskova@yahoo.com
Mesto: Bratislava


Milá Michelle,
ďakujem, že som mohla v mojom živote stretnúť práve teba a že mi ukazuješ cestu, ako sa treba uberať a zároveň prežiť tento život, aby bol lepší a plný lásky.
Nevieš si predstaviť, ako veľmi som vďačná za všetky tvoje prednášky, semináre, stretnutia s tebou, kde mi dodávaš obrovskú energiu do života a samozrejme tvoje cd-čka, ktoré počúvam, vždy ako je to možné.
Počúvam ich pred zaspávaním, keď mi je smutno, keď potrebujem vyčistiť myseľ od denného stresu a zároveň si uvedomiť, ako tento život funguje a ako ho prežiť.

Témy, ktorými nás obohacuješ sú všetky tak veľmi zaujímavé, fascinujúce a ja sa vždy veľmi teším, keď ťa znova uvidím a o čo ma znova obohatíš.
Najsilnejšie zážitky boli na workshopoch a hlavne tento posledný (Regresna terapia, prechod cez branu smrti a spojenie so zdrojom) bol super :-)

ďakujem ti za to, že si vstúpila do môjho života, mám ťa veľmi rada :-)
Bolo by super, keby bolo čoraz viac a viac ľudí, ktorým by si svojím učením mohla pomôcť práve tak, ako mne :-)Meno: Silvia
Email: silviasaturova@gmail.com
Mesto: Nitra


Milá Michell :-)
chcem sa ti poďakovať za všetko, čo si mi za ten rok čo ťa poznám a navštevujem tvoju školu odovzdala a naučila ma.
Mojim hlavným cieľom bolo pracovať na svojom osobnostnom sebarozvoji, dostať svoje srdce opäť do kondície a nájť cestu k sebe samej. Všetko po čom som doteraz túžila sa mi už v tomto momente splnilo a viem že to je výsledok mojej práce na sebe samej pod tvojim vedením. Ďakujem.

Pred rokom som prežívala ťažšie obdobie po rozchode a dnes mám nového priateľa a v 26 rokoch nové auto a vlastný byt .
Je pre mňa zázračné čo všetko je možné dosiahnuť prácou na sebe a už nepochybujem, že čo si viem predstaviť môže byť :-)
Ďakujem ti z celého srdca. :-)
Večer sa teším na ďalšiu spoluprácu.Meno: Majka
Email: maja.garaiova@gmail.com
Mesto: Nitra


Ahojky Michellka,
vies ako velmi obohacujes moj zivot ?... tie seminare u teba mi menia zivot zo dna na den..som iny clovek.. ..milujem seba a milujem zivot..
obrovske DAKUJEM, ze si a ze mi bolo umoznene najst cestu k tebe...cela ta doterajsia Elenka sa zmenila a meni... ..pevne verim, ze rastiem tym spravnym smerom...a to aj vdaka TEBE!!!

Doma sa snazim meditovat, ale tie meditacie u teba..to je sila...
Vdacnost, je najvacsia cnost...spieval na vasom koncerte aj Suvereno" :-)..a ja citim k tebe obrovsky obdiv a vdacnost....

Viem, ze mas toho vela a o to viac si cenim, ze vzdy mi odpises a poradis.....si skvely clovek..anjel v ludskej podobe...
Dakujem vesmiru za teba!

ElenkaMeno: Elenka Balažiková
Email: elen07@azet.sk
Mesto: Handlová


Dobry deň,
Spomenul som si na kratke stretnutie a obsah rozhovoru sVami pred viac ako rokom a to čo ste mi povedali zatiaľ sedí a dúfam že aj to tak zostane.
Vaša prognóza pre mňa na rok 2014 a 2015 sa približne realizuje, hoci vtedy som s tým nebol nadšený.
To mi potvrdilo že patríte medzi ľudí ktorí vidia a cítia viac ako priemer. Všetko dobre. IHMeno: Ivan
Email: ivan.horny.sk@gmail.com
Mesto: Trnava


Tri roky života....malo či veľa? Ako by škola sebarozvoja začala včera, a život je "zrazu" úplne iný....

Možno len pohľad naň sa zmenil a človek si lepšie uvedomuje čo mu dáva, a možno zážitok hmatateľných darov je pre niekoho neprehliadnuteľný - u každého inak... Určite škola nie je pre tých čo nemajú čo robiť s peniazmi a hľadajú "len" informácie o našom živote.
Ale je veľmi vhodná pre každého kto chce investovať do poznania a rozvoja a skutočne začať žiť. Tým sa udejú zázraky v najlepšom slova zmysle ;)
Spojenie teórie duchovna i fyzična s praxou ponúka Michelle vo svojej škole v dokonalom a vyváženom pomere ;) <3Meno: Emil Schenk
Email: emil.schenk@iwaldorf.sk
Mesto: Bratislava


Ahoj Michelle :))
..velmi dakujem este raz,za ten workshop ..fakt to funguje,take silne zazitky mam od soboty,ze az..
a poucne..zacinam si velmi strazit,co vysielam..ale najkrajsie sa vracia laska..a citim sa chranena :)Meno: Klaudia
Email: eset222@gmail.com
Mesto: Hlohovec


Ahoj Miška,

veľmi sa teším na ďalšie stretnutia s Tebou, na nové informácie a na ďalšiu prácu na sebe. Takže potvrdzujem, že budem pokračovať v škole ďalej.
Za posledné roky som sa stále snažila vstrebať nové veci v duchovnej oblasti, prešla som pár kurzov, po ktorých som sa vrátila do reality a znovu upadla do mojich stavov nedôvery v seba, neistoty a myšlienok, že nie som dosť dobrá, bála som sa byť sama sebou.

Všetko sa začalo meniť po pár hodinách strávených v Tvojej prítomnosti v Tvojej škole. Preto Ti zo srdca ďakujem a prajem Ti všetko dobré.Meno: Svetlana
Email: sisa.garai@gmail.com
Mesto: Nitra


Drahá Michelle,
chcem sa týmto pridať aj ja ku všetkým tým, ktorých veľmi pozitívne prekvapila naša spoločná dovolenka. Boli to nezabudnuteľné chvíle, plné lásky, pochopenia, porozumenia a najmä nového poznania. Spoznala som nielen krásne prostredie ale aj krásnych, čistých a milých ľudí.
Ďakujem za chvíle harmónie, pokoja a nových zážitkov.

Želám Ti do ďalších rokov veľa sily a energie, ktorú máš už teraz a aby si svojim poznaním napĺňala láskou a harmóniou čo najviac ľudí.
S láskou a s objatím DanielaMeno: Daniela
Email: danica.kovacova.bb@gmail.com
Mesto: Banská Bystrica


Mila Michelle!
Dakujem este raz krasne za dovolenku spojenu so vzdelavanim a preniknutim do sebapoznavania!
Bolo to skvele, clovek si uvedomi tie skutocne hodnoty a spozna vela spriaznenych dusi.


Tolko lasky pri spolocnych cviceniach a meditaciach a taka energia ktora ma naplnala bo naozaj zazitok pre ktory sa oplati obetovat tyzden zo svojho casu, je to v kazdom ohlade na prospech! Zopakovala by som si to urcite kedykolvek a ak mi to cas dovoli tak to aj urobim!
Prajem vela aspon tak spokojnych studentov ako som ja a vela lasky a viery!
Objimam ta! S laskou Viera KubicovaMeno: Viera Kubicová
Email: veroku0711@gmail.sk
Mesto: Bratislava


Mila Michelle,
chcela by som Ti tymto vyjadrit este raz podakovanie za krasnu dovolenku, travenu v malebnom a pokojnom mestecku Tribunj.
Podarilo sa mi na chvilu pozabudnut na predosle starosti... teraz zijem v pritomnom okamihu a tesim sa na este krajsie zajtrajsky :)
Spoznala som vela uzasnych ludi, ktori mi boli blizky myslienkami aj srdcom.

Obdivujem Ta a zaroven sposob, akym podavas ludstvu nove poznanie. Ako som ti spominala, na nete som si prezrela takmer vsetky Tvoje videa, ktore ma tak uputali. Som rada, ze som sa rozhodla ist na dovolenku, ktoru si organizovala.

Verim, ze zostaneme v spojeni a rada by som sa Ti pripomenula ohladom pomoci a spoluprace pri organizovani prednasok, prip. seminarov v inych mestách - v meste Trencin. Mame tu pekne miesta, kde by bolo mozne ich zrealizovat.


Zelam Ti pekne slnecne dni,
s laskou Viera KralikovaMeno: Viera Kralikova
Email: kralikovav@centrum.sk
Mesto: Trenčín


Michelle,
započala som dovolenku unavená a trochu som rátala s tým, že keď nebudem v niečom spokojná, tak si vychutnám aspoň more a krásne okolie. Prvé dni boli viac o zoznamovaní a určitej neistote, pretože som ťa nepoznala, nevedela som do čoho idem.
Musím skloniť hlavu nad tvojimi prednáškami, ale hlavne ma zaujali tvoje meditácie. Meditácie som chcela absolvovať, pretože tie sama praktizujem vo svojom živote.

Ľudia, ktorí boli účastníkmi tejto vzdelávacej dovolenky, boli úžasní.
Okolie Vodíc - Tribunj, v ktorom sme boli bolo malebne čarovné. Počasie nám prialo, i keď jeden deň bol búrkový, ale voda je očistná, čiže prospešná.

Videla som, že veľa srdiečok sa pootváralo <3 . Prajem všetkým ľuďom, aby mali rozohriaté srdiečka a lásku, ktorú vysielajú, s otvoreným náručím nech aj prijímajú, s láskou v srdci ZuzkaMeno: Zuzana
Email: aura.zuzka@gmail.com
Mesto: Bratislava


Michelle,
ďakujem za veľmi podnetnú a zaujímavú dovolenku, ktorá sa úplne vymykala mojim doterajším. Nebolo to len nič nerobenie, ležanie pri mori ( aj keď aj to poteší) ,ale niekedy dospejeme k tomu, že chceme a potrebujeme už pre seba spraviť niečo užitočné a hlavne dozvedieť sa niečo, čo bude pre náš život prospešné a posunieme sa ďalej. Aj keď na poslednú chvíľu rozhodovania sa o dovolenke som zvolila správne. Stretla som úžasných ľudí, akých sa len tak nestretáva v bežnom uponáhľanom a vystresovanom živote.

Dozvedela som sa úžasné a pre mňa nové veci medzi nebom a zemou a dokonca sa mi už niečo z toho podarilo aj realizovať a pomaly mením svoj život k lepšiemu. Pochopila som základné veci - kozmické zákony ako fungujú v našom bežnom živote - a je to také jednoduché.

Odporučila by som každému prejsť kurzom sebapoznania a objavovania- náš život bude určite jednoduchší a šťastnejší.

Ešte raz ďakujem a všetkým prajem veľa lásky, ĽudmilaMeno: Ľudmila Túrociová
Email: ludmila.turociova@apa.sk
Mesto: Banská Bystrica


Dobry den Michelle,
chcela by som sa Vam povdacit za krasu ktoru ste vyjadrili vo vasich CD...naplna ma to a povznasa...je to krasne...aspon takto to teraz prezivam a citim...
DAKUJEM za tuto realizaciu...pekny denMeno: Agata
Email: akopanicakova@hotmail.com
Mesto: BelgickoV decembri 2013 som sa zúčastnila workshopu "Ako z vesmíru získať to, po čom túžime".

Na tomto workshope som si stanovila, že v júli 2014 sa mi zvýši plat takým spôsobom, že zmením pracovnú pozíciu. A naozaj sa to tak stalo.

Momentálne som vo Švajčiarsku, aby som prebrala prvú časť nových pracovných úloh a vo výplate za jún, ktorú dostanem v júli budem mať vyplatenú už zvýšenú mzdu. Na workshope som získala informácie a rady, ktoré som zapracovala do môjho každodenného života a už vidím dôkazy, že to takto naozaj funguje. Ďakujem :)Meno: Jarka
Email: jarkur@post.sk
Mesto: Bratislava


Drahá Michelle,
týmto odkazom posielam aspoň malý záblesk, svetla, energie a predovšetkým lásky, do ktorej sme boli zahalení počas čarokrásneho týždňa raja v malebnom Tribunji. Pre každého, kto chce pocítiť dotyk sily prírody, vesmíru, svojej mysle a svojho srdca na vlastnej koži, je táto dovolenka to pravé orechové.

Čítať múdrosti z kníh je veľmi prospešné, ale zažiť tieto vedomosti on air a zistiť ako posunúť svoj osud presne tam, kam si to človek želá, je nesmiernym pokladom, ktorý si nám dala. Posielam druhým teba
a  vďaka aj ludom, ktor boli na tejto dovolenke, tieto chvíle bolinezabudnuteľné, vdaka za energiu vďačnosti a lásky. Kristi.Meno: Kristi
Email: azurinka@gmail.com
Mesto: Bratislava


Milá Michelle,
chceli  by sme sa z celého srdca úprimne poďakovať za tak úžasnú dovolenku, ktorá nám otvorila srdiečka a naplnila nás láskou.
Ďakujeme tebe aj všetkým spriazneným dušičkám, bol to pre nás naozaj veľký zážitok plný poznania a každému to odporúčame.

Veľmi sa tešíme na ďalšie stretnutie a prajeme Ti veľa úspechov, nech je svetielok plných lásky čoraz viac a viac.
Ešte raz veľká vďaka za všetko, pozdravujeme a posielame objatia.
S láskou Anka a Mirka - vaše blondínky :)Meno: Anka a Mirka
Email: miroslavasramelova@gmail.com
Mesto: Zvolen


Napíšte nám

Prosím napíšte nám Vaše názory a pripomienky.

Meno
Mesto
Email *
Odkaz *
Opíšte text z obrázku *

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona na ochranu osobných informácií.*