prihlásenie|registrácia |
0 Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
Koncert Tajomstvo lásky

TAJOMSTVO LÁSKY - moderný meditačný predvianočný KONCERT II. so striedaním slova a hudby Michelle & Suve (s premietaním)

Dátum: akcia sa už konala

Po prvom úspešnom koncerte TAJOMSTVO ŠŤASTIA si ľudia žiadali ďalší podobného druhu, kde si budú môcť opäť užiť zladené spojenie hlbokého duchovného a umeleckého hudobného slova v rovnakom štýle.  Príďte si vypočuť nové pohľady na vzťahy a pochopenie ich zrkadlenia, magnetizmu príťažlivosti, či sveta tieňov, alebo vzťahovej a rodovej karmy.  Na konci zas nebude chýbať silná meditácia ...
Odkryť svoje srdce v dnešnom krutom svete nie je hanba, ani slabosť - ale odvaha! Zbabelosť je skôr ísť proti svojmu hlasu, zaprieť seba i dušu len za to, čo na to povie okolie. Áno, dnešný moderný svet sa prebúdza mysľou aj srdcom a kto sa raz dotkne tých čistých vyšších sfér, spomenie si, čo bolo kedysi dávno v ňom hlboko zapísané - že jediná cesta, pri ktorej nebude nikto porazeným = je cesta lásky


Cez otvorené srdce láske dokážeme byť čoraz jemnejší. Cez jemnosť a vnímanie srdcom nám je umožnené vstúpiť do ozajstného hlbokého kontaktu s niečím tak krehkým ako je krása. A práve ona nám tu pomáha získavať rôzne príjemné pocity, ktoré si sem dolu chodievame užívať.

Toto inšpiratívne spojenie slov, meditácie a modernej hudby venovaných téme lásky a vzťahom vás napojí na prúd bezpodmienečnej lásky a poznanie, ktoré vám otvorí nové pohľady na vzťahy a ich lepšie pochopenie a prijatie v rôznych podobách. Zladiť slovo o osobnostnom raste a rôznych tajomstvách lásky a vzťahov s modernou pohodovou tanečnou hudbou v rovnakom štýle sa Michelle a Suve darí preto, lebo Suvereno navstevoval šesť ročníkov školy CELOSTNÉHO OSOBNOSTNÉHO ROZVOJA a všetky kurzy a workshopy Pyramídy osobnosti /s jedinou výnimkou toho ženského :-) /. A aj keď každý dnes žije tú svoju lásku s jej úlohami, niekde inde a ďalej od seba, precestovali spolu svet a ich duchovné bratstvo nenaštrbil ani čas, ani nové životné okolnosti.  Tak sa rozhodli svojím fanúšikom ponúknuť zas trochu tejto harmonickej duchovnej láskyplnej energie.

V našom živote a jeho strese a kolotoči - sú nutné akési zastavenia sa, ktoré by sme mali zaradiť do nášho života...  Zastavenia na zamyslenia, rozjímania, meditácie na tému lásky, pochopenia a vzťahov, pretože iba láska dokáže každému otvárať svoje brány a aj keď je veľmi zraniteľná - nebojí sa vrhnúť do čohokoľvek a zvládnuť hocičo. Iba láska je najväčšia transformačná sila vesmíru, iba láska dokáže najrýchlejšie uzdravovať, iba pod jej vyššími vibráciami dokážeme všetko okolo nás bezpodmienečne prijímať, tolerovať a chápať. Láska nerozdeľuje, ale dokáže spolupracovať. Chodíme sa jej tu na Zem učiť v jej najrozmanitejších podobách, lebo až cez skutky služby v láske sa posúvame ďalej do vyšších úrovní bytia. A v tomto svete je  teraz lásky veľmi málo. Potrebujeme si rôznymi spôsobmi pripomínať, ako je pre náš život a rast dôležitá a viac sa k sebe správať podľa jej božských pravidiel. 

 

Fotografie z koncertu v Bratislave z roku 2017:


Galéria