prihlásenie|registrácia |
0Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
Workshop Zhmotňovanie

STAŇTE SA MAJSTRAMI ZHMOTŇOVANIA SVOJICH SNOV - ovládnite svoj vnútorný magnetizmus príťažlivosti a tým aj svoj osud

Termín: 27. 03. 2020 o 14:00
Miesto: hotel Podjavorník, obec Papradno, okres Považská Bystrica
Trvanie: pia-sob-neď.: 27.03. od 14.00 - 29.03. do cca 16.00 | Cena: 150,00 €


Trvanie: piatok - sobota - nedeľa:   od 27.03.2020 do 29.03.2020
(začiatok workshopu v pia o 14.00 h - ukonč.: nedeľa do cca 16.00)

Zážitkový víkendový predĺžený workshop nabitý rôznymi cvičeniami, praktickými návodmi, meditáciami, hrami, spoločnými tvorivými rituálmi, zdieľaniami a rozhovormi, ktoré vás povedú k tomu, aby ste sa stali majstrami zhmotňovania vo vašich životoch a vedeli si do svojho života tvorivo pritiahnuť vaše sny a  ovládať váš život a vaše zdravie. Na tomto jedinečnom trojdňovom workshope plnom zážitkov, ponorov do seba a spájaní rôznych zázračných vecí do komplexného magického tvorivého aktu - sa naučíte formovať váš vnútorný magnetizmus príťažlivosti a rozpúšťať rôzne blokády vo vašom podvedomí či v DNA a pochopíte tu na Zemi celý proces tvorenia vašich osudov. Zažijete tvorbu a žitie života formou radostnej hry, nakuknete do silných spoločných a vzájomne sa podporujúcich rituálov, osvojíte si tvorbu cez ľahkosť, zábavu čí spevy mantier, aby ste vytvorili silný vír vášho vnútorného pozitívneho magnetizmu príťažlivosti.

 Trojdňový programom nabitý workshop sa koná v hoteli Podjavorník v papradnianskej doline nad Považskou Bystricou a Žilinou

Predĺžený víkend je súčasťou dlhodobej bratislavskej školy sebarozvoja z prvého a šiesteho ročníka, konajúci sa diaľkovo počas  víkendov bližšie k Slovensku = na žiadosť tých, ktorí nemôžu pravidelne cestovať do školy sebarozvoja v BA, ale chcú na svojom sebarozvoji komplexne a intenzívne pracovať.

Darčeky: 1 ks CD od Michelle podľa vášho výberu dostanete - ak seminár uhradíte do konca februára.

Dopravu:  pred  začiatkom vám budeme na vaše mailové vyžiadanie posielať  mailové kontakty účastníkov cestujúcich, ktorých môžete osobne osloviť za účelom spoluzvezenia.
Hotel sa nachádza: na úpätí pohoria Javorníky na moravsko-slovenskom pomedzí
Viac informácií - včítane  cesty  k nemu nájdete na:  www.hotelpodjavornik.sk 

 

Z OBSAHU WORKSHOPU VYBERÁME:

a/ Poznaj tajomstvo svojej mysle – a využívaj vedome jej silu vo svoj prospech                                     
-  prelievaním teórie rovno do praxe plnej cvičení
pochopíte: ako sa dá naučiť tvoriť svoju realitu plne vedome a včas si uvedomovať bumerangový efekt našich emócií a myšlienok späť do nášho života, naučíme sa ovládať podvedomie a spolupracovať s ním - lebo ak sa ním nebudeme zaoberať = bude nás ono ovládať až z 96-98 % a preto využijeme rôzne techniky - ako sa doňho ľahšie dostať a zmeniť v ňom neželané programy a blokády nazbierané v minulosti, získané výchovou či dedičnosťou...

 

b/  Pritiahnime si partnera, zdravie, bohatstvo a úspech na každej úrovni bytia
- odhalíme: ako prekonávať vedomie nedostatku, obavy z budúcnosti či rôzne frustrácie a tiež aj prastaré pre nás nevhodné sľuby tvrdo zakorenené v našich hĺbkach a ako sa ľahšie odraziť od dna, aby nás úplne nepohltilo, budeme sa učiť účinne vkladať naše nové programy do podvedomia i do DNA - aby sme sa stali magnetom na šťastie, lásku i hojnosť a tiež napájať sa na kozmické sily hojnosti a víry vysokých vibrácií, ktoré nám dopomôžu dosiahnuť to - po čom túžime

  • zažijete učenie, tvorbu ako i nový spôsob fungovania v ére Vodnára - formou radostnej hry, ľahkosti, zábavy, spevu mantier či spoločných energetických rituálov, aby ste dokázali zhmotňovať to - po čom naozaj túžite


ORGANIZAČNÉ POKYNY

Možnosť prihlásenia sa  na kurz je cez prihlásenie sa tlačitkom pod názvom kurzu, hore na tejto stránke:  chcem sa zúčastniť.
Zaslaním vyplnenej záväznej prihlášky vzniká zmluvný vzťah medzi prihlásenou osobu a organizátorom workshopu.

Poplatok za trojdňový víkendový intenzívny workshop je 150,- € na 1 osobu. Pripravte sa na  intenzívnu prácu dlho do večera.

Vaša prihláška bude akceptovaná až na základe uhradenia zálohy za workshop vo výške 50,- € na účet Pyramidy osobnosti. Info o zaplatení vám príde po vašej registrácii automaticky z webovej pošty na váš mail ako potvrdenie registrácie
Ak by ste tento mail nenašli nikde - ani v spamoch, či náhodne odfiltrovaný aj do reklám (najmä v gmailoch): skúste opakovane poriadne potvrdiť všetky kroky rezervácie... alebo nám dajte vedieť bežným mailom na obe adresy: michelle@pyramidaosobnosti.sk   a   pyramidaosobnosti@gmail.com  - vaše prihlásenie sa

Poštu zo SPAMOV v takom prípade hneď po prvom mailíku odobrite pre našu ďalšiu komunikáciu ako dôveryhodnú, či povolenú, nech vám ďalšia už chodí do normálnej pošty.
 
V prípade neúčasti na kurze z dôvodov na strane prihlásenej osoby sa záloha za workshop nevracia. Môže sa presunúť na iný termín.


OBJEDNANIE SLUŽIEB HOTELA

Služby hotela (nocľah a stravu) si hradí každý účastník v deň príchodu = vopred na recepcii sám. Do hotela v Papradne sa však musíte  zahlásiť cez tlačivo na spodku stránky. Máte tam rôzne možnosti ubytovania a stravy, ale  je nutné objednať si stravu a pobyt vopred.  Takže po zaplatení zálohy mi pošlite zároven hneď aj späť tento záväzný vyplnený objednávkový dokument.

Po prihlásení sa a zaplatení zálohy za workshop - otvorte a stiahnite si z  modrého linku nižšie objednávkový dokument:  kde sú na výber pre vás rôzne možnosti stravy (aj vegetariánska) a rozličného bývania, z ktorych si budete môcť vybrať tie, čo vám budú najlepšie vyhovovať. Zároveň budete vopred vedieť predbežný súhrnný poplatok za stravu a bývanie s doúčtovaním workshopovej miestnosti.

Označte ten pobytový balík, ktorý Vám následne objednáme a vy si ho uhradíte v deň príchodu na recepcii hotela.

Objednávkový dokument na stravu a bývanie:  si stiahnite tu 

Teším sa na vzájomné obohacovanie sa s vami a príjemný čas strávený spoločne na krásnom mieste.

 


Galéria