prihlásenie|registrácia |
0 Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
E-shop CD relaxácie-meditácie

AKO BYŤ ŠŤASTNÝ A SPOKOJNÝ - prednáška aj s meditáciou, ktorá vás povedie až na hranicu smrti, kde pochopíte - čo je tu skutočné šťastie, mega verzia v Mp3
(1h 36 min), CD - D

15,00 €

  • Prednáška z festivalov ezoteriky spojená s meditáciou na spoznanie šťastia, ktorá vás dovedie až na hranicu života - ktorá bola aj súčasťou koncertu: TAJOMSTVO ŠŤASTIA, kde hovorené slovo MIchelle dopĺňali skladby Suverena,    mega verzia v MP3 ,  CD - D
  • V tomto dlhšom CD si vypočujete prednášku o tom, ako sa stať lepšou a šikovnejšou osobnosťou, ktorá bude spokojná so svojím životom a nebude viac negatívna a zatŕpknutá na život pre nejaké nepriaznivé skúsenosti a zážitky. 
  • Keď odhalíte princíp – ako to dosiahnuť, potom sa stávate skutočne šťastnými ľuďmi.  Žiaľ, v nijakých školách takúto potrebnú prax života človeka nenaučia. Preto je aj toto prednáškové CD cennou pokladnicou vašej osobnej múdrosti a doslova návodom na dosiahnutie toľko hľadaného dobrého pocitu – ktorý voláme šťastie a spokojnosť.
  • A tak hlavná línia celej prednášky sa točí okolo myšlienky ako správne pracovať s vašou mysľou, ktorá je alfa a omega všetkého, len teraz zas trochu  z inej strany. Pretože ona je programovateľná a tak všetko, čo tu chceme prežiť:  hojnosť, zdravie či šťastie = si možeme pritiahnuť jej správnym naprogramovaním...

Text a hlas: Michelle Mattieligh
Hudba a mixmaster: Lucky

Obsah:

  1. o slobode a obmedzovaní
  2. o sebadôvere, viere a rozhodnutiach
  3. o postojoch k problémom a ich riešení
  4. o šťastí prichádzajúcom k nám  z nášho vlastného vnútra

Dozviete sa, že ako čokoľvek iné – aj pocity šťastia sa v našej mysli dajú naprogramovať.  Zistíte, ako si vytvárate zbytočne problémy a ako je možné ich čo najskôr riešiť. Potom si povieme niečo o dôležitej schopnostivedieť odstrihnúť svoju minulosť, pretože ak je smutná – len vám zbytočne odčerpáva vašu energiu a nemáte jej dosť na prežívanie prítomného okamžiku „práve tu a teraz“ - ktorý je jediný skutočný a ani na pozitívne formovanie plánov a programov do vašej budúcnosti. 

Naučíte sa určité veci neodkladať na zajtra, lebo ich neprežijete či nezvládnete nikdy. Ďalej popracujete na vašom sebavedomí a sebadôvere. A pochopíte, ako je dôležité veriť v svoje schopnosti a talenty a rozvíjať ich. 

Mnohí ľudia sa vyhovárajú, že sa nemôžu rozvíjať kvôli tomu, že sa upracovali a príliš obetovali pre svojich blízkych. Lenže my sem neprichádzame na oltár obetí. Preto je dosť dôležité v našich životoch tejto éry správne pochopiť, v čom spočíva vaša skutočná nepripútanosť a sloboda. Ak porozumiete, od čoho sa odvíjajú a formujú vaše postoje a že sú dôležitým kľúčom k šťastiu a keď k tomu všetkému získate rovnováhu osobnosti, potom objavíte spôsob - ako byť šťastný a so sebou spokojný. Objavíte v čom spočíva a to vám zmení celý váš ďalší život. 

K dopracovaniu sa k tomuto záveru môžete využiť veľkú transformačnú silu lásky a v meditácii na záver (dovedie vás na hranicu vlastnej smrti, ktorej tu raz nikto neunikne) - pochopíte, ako nám tu všetkým každú sekundu neprestajne odbíjajú čas vyhradený pre náš život - veľké kozmické hodiny a keď chceme naozaj čosi pekné a hodnotné prežiť a zvládnuť – nesmieme to donekonečna odkladať na zajtra.  Raz to  „zajtra“  už nemusí prísť... A pritom pochopíte – čo tvorí naozaj vaše šťastie a možno ste si to doteraz nikdy neuvedomovali a hľadali ste ho v kadečom inom, len nie v ... (dozviete sa v meditácii...)


späť