prihlásenie|registrácia |
0 Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
E-shop CD relaxácie-meditácie

AKO ZMENIŤ SVOJ OSUD
- všetko začína a končí v našej mysli: koncentrované informácie potrebné k zmene svojho života a seba samého, prednáškové CD
(56 min) CD - C

13,00 €

  • Takmer hodinu budete počúvať prednášku o sile našej mysle a zázrakoch, ktoré dokážeme urobiť v našich životoch, ak ju vieme správne používať.  Je to pilotné teoretické CD k meditčno-praktickému CD 1
  • Kedysi sa toto poznanie učilo len v tajných mysterióznych školách a bežný človek sa k nemu nikdy nedostal. Dnes o ňom už počúvame dosť, ale ešte stále ho nevieme plne vnímať a použiť do praxe našich životov. 
  • Preto je toto CD súhrnom múdrostí, ktoré síce všetci nosíme odpradávna hlboko skryté v našom vnútri, len sme na to v súčasnosti zabudli a stratili k tejto našej tajomnej trinástej komnate kľúč.

Text a hlas: Michelle Mattieligh
Huba a mixmaster:
Lucky

Z obsahu:

  1. o ovládnutí svojej mysle
  2. o sile myšlienok a predstáv
  3. o spolupráci vedomia so svojím podvedomím
  4. o ovplyvňovaní budúcnosti pomocou vizualizácie
  5. a načo potrebujeme mať aktivované naše pozitívne emócie a dobrú fantáziu 

Hovorí sa tu o našich vnútorných presvedčeniach, ktoré nás neraz môžu až blokovať na naše životnej ceste, ak sú negatívne a o tom, ako ich môžeme uvoľniť a transformovať. 

Ďalej o tom: ako myšlienky ovplyvňujú realitu okolo nás. Vysvetľuje sa tu, že myšlienky sú žijúce formy. Žiaľ naša civilizácia doslova zabudla staré dávne učenia vyspelých kultúr a netuší - akú silu nám vložil náš stvoriteľ do mysle, či ako sa realizuje myšlienka v hmotnom svete. Keď nepoznáme tieto základné informácie o nás samotných, potom nemôžeme ani poznať náš vlastný podiel na tvorení našich osudov – zákon karmy a dharmy. A práve z tejto neznalosti mnohí zbytočne obviňujú druhých za svoje neúspechy a problémy, čím si len zdržujú vlastný osobnostný rozvoj a dosiahnutie svojich túžob a cieľov.

Zmenu osudu dosiahneme, ak pochopíme nevyhnutnú spoluprácu vedomia s podvedomím a využijeme ich vo svoj prospech. Tiež sa tu rozpráva o tom, že myseľ nám správne funguje vtedy, keď máme v nej poupratované, preto sa musíme naučiť preprogramovať všetky staré a nepotrebné negatívne programy a závislosti, ktoré nás obmedzujú v novom rozlete a seba premene. 

Keď začíname vedome formovať náš osud – musíme k tomu využiť energie našich emócií (nadšenia a motivácie, viery a sebadôvery) – ktoré fungujú ako energetický realizátor našich predstáv. Dozviete sa tiež, prečo je dôležitá schopnosť vizualizácie a načo k ovplyvňovaniu nášho osudu potrebujeme fantáziu.


späť