prihlásenie|registrácia |
0Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
Verejné prednášky

NOVÉ ODHALENIA O DNA – AKO MOŽEME SPRACOVAŤ V NEJ ULOŽENÉ NEGATÍVNE PROGRAMY A NAŠU KARMU? - Incheba v Bratislave

Termín: 05. 10. 2019 o 15:00
Miesto: Bratislava - FESTIVAL BIOSTYLE A ESOTERIKA v Inchebe
Trvanie: 1 h | Cena: 10,00 €

Na prednáške odhalíme moderné objavy kvantovej fyziky o fascinujúcej kozmickej databanke informácii – o našej DNA. Prezradíme si o nej zopár tajomstiev: ako ju ovládať , ale aj ako preliečiť v nej otlačené negatívne stopy tvoriace náš silný nevedomý a veľa razy neželaný magnetizmus príťažlivosti na veci, ktoré práve do života priťahovať nechceme. Povieme si čosi aj o tom, ako ju môžeme preprogramovať. Prezradíme si niečo o aktivácii jej zvyškových častí, ktorých skúsenosti a kvality si tu chceme prežiť, aby sme  mohli vedome ovládať a urýchľovať svoj osobnostný rast.


Moderné výskumy posledných rokov okolo DNA a jej neuveriteľných schopností pohli naším svetom. Do toho kvantová fyzika a skúmanie života z iného uha pohľadu, na ktorý bola zvyknutá naša veda - spôsobili posun vedomia v našej existencii. Dokázalo sa - čo tvrdili staré vyspelé civilizácie: že silou vôle, práce so svetlom, koncentráciou mysle môžeme ovplyvňovať  nielen túto realitu a byť jej  vedomými spolutvorcami, ale že dokážeme my ovlyvňovať aj našu DNA a nie ona nás, ako nad nami donedávna mnohí  doktori vyriekli dosť neuvážene nebezpečný ortieľ, keď sa v niekoho rodine vyskytla nejaka važnejšia choroba.

Je to len ďalší krôčik na našej ceste k sebapremene a k ovládnutiu našich životov a prevzatiu plnej zodpovednosti za všetky naše myšlienky, emócie a konania. Kto už dozrel do tejto formy uvedomenia: pritiahnuť si sem to, po čom túži a cielene na tom pracovať - je na správnej adrese. Táto prednáška vám povie, ako na to, aj keĎ cesta sa nedá prejsť rýchlokvasným spôsobom. Máme na to práve celý tento svoj život - aby sme hľadali dobrodružne, ľahko, tvorivo a nevzdávajúc sa - tie tajomstvá starých poznaní, pomocou ktorých si tu budeme môcť užívať to - po čom snívame.

Veď to je vlastne aj hlavnou príčinou, prečo sa sem dole do tejto hmotnosti, aj napriek jej mnohým prekážkam a spomaľovaniam vraciame - naučiť sa hmotu okolo nás a v nás naším vedomím ovládať tak, aby slúžila pre náš preospech a dobrý pocit. Aj keď na tejto ceste k cieľu sú zastávky plné ťažkostí, bolestí, zranení, trám a mnohých mínusových frekvencií zážitkov tejto duality - prebudenie sa a spoznanie toho kľúča života stojí určite za to...

Celej tejto problematike sa hĺbkovo  venujeme na dlhšom týždňovom seminári - na júnových dovolenkách pri mori, kde pracujeme na očisťovaní našej karmy, s bolestnými tieňmi a s DNA... pozrite si tam progam a videá