prihlásenie|registrácia |
0Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
Osobné konzultácie
„Život v tejto sfére aj napriek
mnohým nepríjemným skúškam
stojí skutočne za to.
Predovšetkým preto, že aj pri tých najťažších bojoch vždy raz zvíťazí
sila ducha a jeho podstaty – lásky.
Sú predsa základným stavebným kameňom nášho univerza.
Ich objavenie v sebe nás robí ľudskejšími a lepšími a vďaka nim
sa dokážeme stať darom každému, komu vstúpime do života.“

(z CD.II)

OSOBNÉ KONZULTÁCIE S MICHELLE

Na svojej ceste životom prežívame rôzne skúšky a neraz aj krízy a silné blokády... niekedy sa na nej zasekneme, alebo ju úplne stratíme a nevieme sa sami zorientovať v situáciách, ktoré prežívame. A začína kolotoč neúspechov, stagnácie, bolestí, alebo až vážnych strát na rôznych úrovniach - podľa toho, či odmietame prijať tieto udalosti a vzdorujeme im s výhovorkami a obviňovaniami iných, alebo či sa ich snažíme porozumieť a čo najskôr v dobrom úmysle riešiť.

Aj keď niekedy pozemským zákonom, či spytovaniu svedomia niektorí ľudia uniknú, vesmírne zákony karmy (spravodlivosti a rovnováhy vesmíru) nás vždy dobehnú, a preto ich riešenie netreba zbytočne odkladať. Časom sú čoraz viac náročnejšie, pretože naša karma (následky našich negatívnych činov) sa k nám vždy vracia pre naše poučenie, zmúdrenie a možnosti nápravy našich chýb. Ak sa na všetky problémy pozeráme ako na skúšky – ktorými musíme na tejto Zemi prejsť a ktoré nás vlastne po určitej dobe učenia skúšajú a preverujú v zdatnosti, aby sme mohli ísť do "vyššieho ročníka školy" života – tak sa oveľa ľahšie s nimi vyrovnáme a popasujeme.

Aby sme sa mohli znovu naštartovať a ísť ďalej správnym smerom - je niekedy potrebné prísť sa poradiť k niekomu nestrannému, kto nám vie vysvetliť pôvodné karmické príčiny udalostí okolo nás  (príčiny z tejto či dávnejšej minulosti) - aby sme ich ľahšie mohli pochopiť a teda aj prijať a nasmerovať nás na ich lepšie vyriešenie. Lebo každá reakcia je len následkom nejakej predchádzajúcej akcie. Získaním nadhľadu nad nimi uvidíme viac možností ich lepšieho zvládnutia, než ako sa nám to darilo dosiaľ, porozumieme potrebe zmeniť naše postoje voči nim, ako aj nevyhnutnej premeny nášho myslenia a prežívania,ak sa nám doteraz čosi nedarilo.Pretože naše emócie a myšlienky vyžarujeme v podobe energií a tie podľa zákona príťažlivosti rovnorodého k nám priťahujú zas späť to, čo vyžarujeme, či povedané aj inak: čo je obsahom našich myšlienok a pocitov. Toto základné poznanie je základom nášho úspechu či neúspechu, šťastia či nešťastia, zdravia či choroby, chudoby či hojnosti, teda formovania nášho celkového osudu. Potom si uvedomíme, že nie sme len jeho náhodnými obeťami, ale že si ho vždy sami takto vytvárame a preto nás teraz v prítomnosti dobieha.

Pohľady životnej koučky, duchovnej terapeutky a lektorky v praxi života - Michelle: sú doplnené širokým poznaním z oblasti ezoteriky, reinkarnačnej (regresnej) a progresívnej terapie, staroegyptskej numerológie, adlerovskej psychológie, chanellingu, viacvrstvového vedomia človeka, ľudského energetického systému a videnia do neho ako aj do minulosti či viacerých možností našej budúcnosti, ktorú si ale formujeme len my sami, niekto vedome, iný nevedome... takže je ovplyvniteľná podľa našich myšlienok, prežívaní,  predstáv, vibračných vyžarovaní a následkov našich činov.


Zhruba do dvoch hodín vám na osobnej konzultácii:

Vysvetlí vám tiež:  ako správne pracovať so svojou mysľou a jej magnetickou príťažlivosťou, aby ste si mohli pritiahnuť budúcnosť podľa svojich predstáv, pretože to je základ poznania, ku ktorému sa tu máme dopracovať, ak chceme byť so sebou spokojní, zdraví a naplnení,

Najprv  na prvej konzultácii pracujeme s rovinou mysle (ducha) - pochopenie, prijatie informácii, nadhľad na vecami a skúškami života, načítavanie ich príčin a následkov (výstup na vrchol, skadiaľ vnímame s nadhľadom náš život s jeho úlohami ako rozohranú hru s patričnými účastnými postavičkami v nej = mužský princíp vnímania a nadhľadu),

Potom druhý krát na terapii pracujeme na úrovni duše a zážitkov v DNA (= ženský princíp prežívania) - ponárame sa do hĺbok ženského emocionálneho princípu v nás, do sveta pocitov, prežívaní, zadržiavaných zranení, bolestí a tráum, ale aj rodových vzorcov - karmy, ktoré na tomto sedení potrebujeme špeciálne z bunkovej pamäte vyčistiť a preliečiť, aby sme mohli  potom premeniť tieto pre vás nevhodné vzorce a programy a preprogramovať ich 

A v tretej časti sebapremeny - už pracujete len vy sami  ideálne dva - tri mesiace s programami osobných nahrávok vytvorených pre vás špeciálne na mieru, alebo s meditáciami a cvičeniami relaxačno-meditačných a pracovných terapeutických CD  priamo odo mňa, ktoré budete podľa vašich problémov potrebovať. Sú dobrým pomocníkom na vašej ceste sebapremeny a zároveň nevyhnutným krokom - ak chcete v živote veci, negatívne programy a vzorce ako i rozne zlozvyky naozaj zmeniť a vedome tvoriť váš nový osobný magnet príťažlivosti na to, po čom túžite .... pretože aj ten najvyšší odborník vám nemôže v živote s niečim trvale pomôcť, ak vy sami nepopracujete na tom, kvôli čomu ste si tú ktorú náročnú skúšku naplánovali tam hore do tohoto pozemského života či inak pritiahlli... a práve pre túto osobnú skúsenosť doplnenú o jej tvorivé riešenia sa sem dole chodíme hrať a hľadať cesty, ktoré nás naplnia a spravia šťastnými.

Na dôležitú pomoc na tejto ceste sebapremeny - vám na druhom terapeutickom sedení  podľa potreby vypracovávam OSOBNÚ NAHRÁVKU autosugestívnych programov a liečení špeciálne pre vás a vaše potreby, ktoré použijeme počas terapie pri ukladaní týchto informácii do vášho podvedomia i do DNA = čím ľahšie zapracujete rôzne nové vzorce na zmenu života do vášho systému. Nahrávka špeciálne oslovuje aj vašu  inteligentnú DNA, nielen vaše podvedomie."


Cena konzultácie:

Číslo účtu pre klientov z Tatrabanky:  26 21 12 00 39 / 1100
Pre ostatné banky: IBAN SK33 1100 0000 0026 2112 0039
BIC (SWIFT) TATRSKBX 

V prípade záujmu – je potrebné dohodnúť si termín konzultácie len osobne = telefonicky: (0905 / 637 007 - volať sa dá iba v čase mimo konzultácii a školy sebarozvoja: teda ideálne  medzi 12.00 – 14.00 h), pretože na mailoch alebo fb nereagujem pravidelne pre veľa pracovnej zaneprázdnenosti.

Ak Vám zrovna nemôžem dvihnúť telefon - napíšte mi vtedy sms a ja sa Vám ozvem späť. 

Nezabudnite - každý dohodnutý termín konzultácie treba deň predtým - dopoľudnia potvrdiť smskou: kde pre kontrolu uveďte deň a aj hodinu termínu a ja vám ho spätne skontrolovaný potvrdím. Pretože sa stáva, že ľudia si ho nepozorne zapíšu a prídu potom naraz aj dvaja. Skôr chodiť ako v dohodnutý čas nemá význam, aj tak by ste museli počkať vonku, kým ukončím klienta predtým. Ďakujem za pochopenie. 


Konzultáciu môžete kúpiť niekomu aj ako darček v podobe tzv. darčekového poukazu.