prihlásenie|registrácia |
0Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
Verejné prednášky

OVLÁDNITE SVOJ VNÚTORNÝ MAGNETIZMUS PRÍŤAŽLIVOSTI A NEPRIŤAHUJTE SI VIAC NEŽELANÉ VECI DO ŽIVOTA

Termín: 10. 04. 2019 o 18:00
Miesto: Bratislava - DK Ružinov
Trvanie: 2-2.5 h | Cena: 10,00 €

Do hmotného sveta od seba oddelenej duality si chodíme pre osobné skúsenosti, vďaka ktorým rastieme. A pri tejto pozemskej tvorivej hre postupne odhaľujeme, kto vo svojej podstate naozaj sme a na akých princípoch funguje tvorba tejto reality a zhmotňovanie našich túžob.
Povieme si niečo o prijímaní a spracovávaní mínusových protipólov - o našich tieňoch, zraneniach, bolestiach, traumách, ako aj osobných karmických a rodových skúškach, uložených do našej bunečnej pamäte. Aby sme sa netočili stále v zajatí starých vzorcov a programov a nepriťahovali si dokola rovnaké problémy a nepríjemných ľudí. Povieme si aj o tom, ako sem patrí aj svet našich nespracovaných tieňov: veľa zranení z detstva, nevhodné programy rodičovskej a školskej výchovy, ktoré nás potom prenasledujú v dospelosti a akou cestou ich môžeme spracovať.

 

 


Aj vám sa stáva - že sa vám v živote dokola vracajú určité nepríjemné scenáre, okolnosti a ľudia a neviete z tohto zacyklenia vystúpiť?
A neraz musíte konštatovať, že dokonca až opakujete po vašich rodičoch v dospelosti presne to, čo vám na nich a ich živote v detstve najviac vadilo a pred čím ste až utekali?
Možno ešte nepatríte k tým, čo venujú dostatok času osobnostnému či aj duchovnému sebarozvoju a pátraniu po odpovediach na to, čo sa vám deje, ale keď už neviete ako z tohto kola von - nastal čas otvoriť sa niečomu novému, čo vám prinesnie odpovede aj na takéto otázky, súvislosti či blokácie.

Všetko, voči čomu v živote kladieme odpor, pred čím utekáme, čo nám spôsobuje bolesť až rôzne traumy - sa z nášho vnútorneho sveta už nedá vytlačiť. Ostáva to tam naukladané a tvorí to náš vnútorný neraz aj nechcený magnetizmus príťažlivosti, až pokým to správne neuchopíme, nespracujeme, nepreliečime a nepreprogramujeme.

Ako na to a čo s tými našimi boľavými skúsenosťami v živote treba spraviť, aby dokola nepriťahovali to isté - si povieme natejto  stredňajšej prednáške - ktorú spojíme aj s praktickou meditáciou: kde začať a ako na to, aby ste zas raz mohli byť plne šťastní a spokojní na každom poli vašej existencie.

 

prednášku môžete tentokrát vidieť v sobotu na:  FESTIVALE JÓGY, HUDBY DUŠE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU AVATAR FEST v Seredi -  17.-18.11.2018

viac info o festivale nájdete na:  https://www.facebook.com/pg/premavatarfest/about/?ref=page_internal