prihlásenie|registrácia |
0 Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
Verejné prednášky

PREMIETANIE RODOVEJ KARMY DO NAŠICH VZŤAHOV A SPRACOVANIE JEJ ZACYKLENÍ A BLOKÁD + meditácia

Dátum: akcia sa už konala

Postrehli ste okolo seba či u vás, ako teraz mnohí ľudia bojujú s rôznymi ťažkosťami, do ktorých cyklicky padajú späť? Zvlášť v tejto dobe posunu a vzostupu opúšťaním starej paradigmy 3.D reality - vyťahujú vonkajšie rastúce energie z nášho vnútra všetko staré, čo treba prepustiť, očistiť, alebo zmeniť. Menia všetko, nielen nás, ale i planétu, či slnko. Zvládneme to a okoliu pomôžeme, keď sa do tohto transformačného procesu vedome zapojíme a začneme od seba - čistiť hlavne svoj život, pretože všetci sme poprepájaní.


Do hmotného sveta od seba oddelenej duality si chodíme pre osobné skúsenosti, vďaka ktorým rastieme a prekračujeme svoje dosiaľ zvládnuté a nastavené hranice. A pri tejto pozemskej tvorivej hre postupne odhaľujeme, kto vo svojej podstate naozaj sme a na akých princípoch funguje tvorba tejto reality a zhmotňovanie našich túžob.
Povieme si niečo o prijímaní a spracovávaní mínusových protipólov - o našich tieňoch, zraneniach, bolestiach, traumách, ako aj osobných karmických a rodových skúškach, uložených do našej bunkovnej pamäte. Aby sme sa netočili stále v zajatí starých vzorcov a programov a nepriťahovali si dokola rovnaké problémy a nepríjemných ľudí. Sem patrí aj svet našich zranení z detstva, nevhodné programy rodičovskej a školskej výchovy, ktoré nás potom prenasledujú v dospelosti. Dozviete sa - ako na to a čo s tými našimi boľavými skúsenosťami v živote treba spraviť, aby k nám dokola nepriťahovali to isté.

Možno ešte nepatríte k tým, čo venujú dostatok času osobnostnému či aj duchovnému sebarozvoju a pátraniu po odpovediach na to, čo sa vám deje, ale keď už neviete ako z tohto kola von - nastal čas otvoriť sa niečomu novému, čo vám prinesie odpovede aj na takéto otázky, súvislosti či blokácie.