prihlásenie|registrácia |
0Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
Kurzy

Pozývame vás na KURZY jar 2020

na Štefánikovej 19 v Bratislave
alebo na Slovensku: v Papradne, hotel Podjavorník (okr. Považs.Bystrica)
či na Počúvadle v penzióne Turista (okr.Banská Štiavnica)

STAROEGYPTSKÁ TAROTOVÁ NUMEROLÓGIA
A ŽIVLOVÁ ASTROLÓGIA

Termín: pia-sob-neď.: 17.7. od 17.00 - 19.7.2020 do cca 19.00
Miesto: romant. záhrada Bernolákovo (7 km za Zlatými pieskami BA)

Z dôvodov Korona opatrení - sa  seminár prekladá na víkend od piatku 17.7. - 19.7.2020  do zelenej romantickej záhradky na chalupe v Bernolákove pri Bratislave v komornom prostredí (7km za Zlatými pieskami). Kto potrebuje bývanie  - je tu viacero penzionov.

Kto sa už niekedy v našej škole tohto kurzu zúčastnil - môže sa ho znovu zúčastniť pre zopakovanie len za polovičnú cenu.

  • pozrieme sa tu cez starovekú egyptsko-atlantskú filozofiu a psychológiu na tajomstvo životných ciest bytostí prechádzajúcich hmotným svetom -  ktoré tu máme prežiť, aby sme zvládli naše pozemské skúšky a ľahšie vedome tvorili našu realitu a osud podľa vlastných predstáv, zároveň lepšie porozumiete tomu - čo ste si tu sami vybrali na prežívanie, pochopíte aj to - ako vychádzať s odlišnými partnermi, či ako vychovávať vaše deti, aby ľahko zvádali svoj život
  • pohľad na ľudí cez filter živlovej egyptskej astrológie vám zas ukáže - akou sme rozličnou energiou v našich podstatách a podľa toho zistíme - čo môžeme od koho očakávať v zmysle prejavu, spôsobu reakcií a komunikácie, pomôže nám to - naučiť sa ľudí akceptovať takých akí proste prirodzene sú a ukáže nám to - ako s nimi komunikovať, ak chceme mať pokojné a s každým harmonické vzťahy
čítaj viac

ALCHÝMIA VZŤAHOV II. - odhalenie a spracovanie našich tieňov a blokád v láske a otvorenie sa sexuálnej alchýmii

Termín: sob-neď.: 15.8. od 10.00 - 16.8.2020 do cca 19.00
Miesto: Štefánikova 19 - naše centrum v BA

Z dôvodov Korona opatrení - sa tento seminár prekladá  do Bratislavy  do nášho centra na 2 koncentrované víkendové  dni 15.8.-16.8.2020 a za nižšiu cenu od pôvodnej dlhšej verzie semináru.

Naše vzťahy sú nám zrkadlami, odrážajú nám to - čo máme v sebe nespracované, alebo s čím bojujeme, čo odmietame. Zrkadlia nám aj náš vzťah k sebe samým. Ak je plný neúcty, nedôvery v seba samých, strachov z opustenia, nespracovaných boľavých tieňov prežitých v detstve a negatívnych programov rodu - také budú aj naše vzťahy. Lebo cez partnera si toto všetko máme uvedomiť, riešiť a spracovávať. Preto do neho dovtedy nevedome projektujeme naše naspracované záležitosti, dokým ich v sebe nevyriešime aspoň na neutrálnu úroveň. Čím skôr to pochopíme, môžeme popracovať na pritiahnutí partnera podľa našich predstáv, či na zlepšení vzťahu, ktorý máme. Pretože náš život si sami tvoríme našimi vnútornými obsahmi zážitkov a do seba natiahnutými programami. A keď vieme zmeniť tie - zmeníme zákonite aj svoj osobný magnetizmus príťažlivosti a tým aj svoj život.Tomuto a kadejakým iným tajomstvách vo vzťahoch sa venujeme na týchto kurzoch.

čítaj viac