prihlásenie|registrácia |
0 Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
Články

Témy

Sila mysle a ducha Vzťahy a láska Šťastie a zdravie Filozofia a mystika Nevysvetliteľné záhady Tajomná história

Najzáhadnejší fenomén 20. storočia - čo sa skrýva za UFO?

"Okamžite zastavte všetky atómové pokusy, ktoré slúžia na vojnové účely. Ohrozujete rovnováhu vo vesmíre. Zostávame v pohotovosti a sme pripravení zasiahnuť..." - odkiaľ sa správy podobného druhu, získané cez rôzne média i priamych kontaktérov s poslami mimozemských civilizácií, vzali? Kto ich posiela obyvateľom modrej planéty? Ide o celosvetový klam, alebo skutočné kontakty s inými inteligentnými bytosťami? Prečo s nami nekomunikujú verejne cez niektorú vládu? Alebo prečo o tom všetci nevieme? Čo by to "priznanie" zainteresovaných vo svete spôsobilo? Sú z iných vesmírov, súbežného druhého časopriestoru, z budúcnosti Zeme, či z hĺbok jej oceánov?
Teórií je viac, pravda vždy iba jedna. Kedy sa ju ľudstvo dozvie nielen o mimozemšťanoch, ale aj o našom pôvode a zmysle existencie? Dokedy budú niektoré inštitúcie "zatĺkať" utajované informácie a dôkazy o mimozemských havarovaných lietajúcich objektoch a ich navigátoroch?

čítaj viac

Kedy sa Mars vzdá a odhalí svoje tajomstvá? - o pyramídach a tvárach na červenej planéte

Bola záhadná červená planéta kedysi obývaná? Kam sa podeli jej obyvatelia? Existovala pred pár miliónmi rokov planéta medzi Marsom a Jupiterom - Faethón, z ktorej pochádzali aj naši prapredkovia? Navštevuje niekto planéty po vesmíre a "rozsieva" na nich život? Kto nám zanechal zašifrované posolstvá v podobe megalitických stavieb známych kultovných miest?
Ak nie sú pyramídy na Marse aj s tvárou podobnou egyptskej sfinge dielom prírodných úkazov, čo nám chceli cez ne pretlmočiť ich stavitelia? Ako spolu súvisia podobné polohy týchto objektov na Marse i na Zemi? Dochádza medzi rotujúcimi planétami k zložitým energetickým výmenám, ktoré tvoria brány do iných paralelných vesmírov? Dozvieme sa niekedy odpovede na množstvo podobných otázok, ktoré s našimi pozemskými skúsenosťami zatiaľ nevieme uspokojivo zodpovedať?

čítaj viac

Najzáhadnejšia explózia histórie v Sibírskej tajgy r.1908

30. júna l908 o 7.l7 hod. sa v Podkamennej Tunguzke v strednej časti Sibíri stala najzáhadnejšia a najväčšia explózia, akej sa naša civilizácia dožila. Neznámy výbuch, ktorý vznikol vo výške medzi 5 - 8 km, zničil vyše 2 000 km2 ruskej tajgy. Vyvolal genetické zmeny u rastlín a stromov a elektromagnetický chaos. Následný gigantický oblak čierneho dymu pokryl celé nebo a nad Tunguzkou pršal čierny dážď. Detonácie explózie bolo počuť do okruhu l 000 km, dve tlakové vlny obleteli svet a seizmografické prístroje zaznamenali zreteľné otrasy dokonca až na druhej strane planéty.
Čo vybuchlo sibírčanom priamo pred očami v jednej z najmenej obývaných oblastí sveta? Čo to bolo za teleso (dlhé ako cigara a veľké zhruba 550 m), ktoré dokázalo zhodne popísať vyše sedemsto očitých svedkov okolitých oblastí kvôli jeho pomalému letu? Čo spôsobilo zvieratám ožiareným výbuchom choroby kože a pľuzgiere? Čo dokazuje radioaktivita v miestach výbuchu merateľná aj po 60-ich rokoch? Išlo o prírodnú katastrofu, alebo haváriu mimozemského umelo vyrobeného objektu?

čítaj viac

Nevysvetlené záhady bermudského "trojuholníka smrti"

Už storočia fascinuje ľudí tajomstvo Bermudského trojuholníka, kde záhadne miznú lode, ich posádky, či lietadlá. Miesto juhovýchodne od Floridy medzi Bahamskými ostrovmi, Azorami a Portorikom si získalo povesť cintorína Atlantiku. Ani zdokonalené navigátorské a bezpečnostné vybavenie prepravných prostriedkov nezastavilo série ich podivuhodných zmiznutí. Tí, čo zázrakom prežili, vypovedajú veci, ktoré sa ťažko vysvetľujú nám dosiaľ známymi prírodnými zákonmi.
Teórií na vysvetlenie záhad Bermudského trojuholníka je veľa: od geomagnetických anomálií až po okno do inej dimenzie času alebo priestoru. Ani po mnohoročných výskumoch sa nepodarilo jednou z nich nebezpečné udalosti trojuholníka smrti stopercentne vysvetliť v celom rozsahu. Ide o naozaj nevysvetliteľné javy, alebo prirodzené prírodné úkazy?

čítaj viac

Aké posolstvá nám odovzdávajú kruhy obilí?

Už pomaly 5 desaťročí vzrušujú milovníkov záhad kruhy v obilí. Ide o piktogramy, ktoré obyvateľom modrej planéty očividne niekto alebo niečo podáva v čoraz zložitejšej forme. Od jednoduchých kruhov vznikajúcich v poliach a na lúkach pod neviditeľným pláštikom noci (70-te roky) až po zložité, obrovské a esteticky nádherné piktogramy (od 90-tych rokov) vychádzajúcich zo znalostí posvätnej geometrie. Často veľa svedkov videlo, ako obrazce tvoria v noci lietajúce svietiace malé gule, dokonca ich viac razy nafilmovali amatérskymi videokamerami. Steblá obilia našli pritom nepolámané a poskladané do tvaru špirály až k zemi. Niekedy má jeden kruh i niekoľko vrstiev. Klasy i napriek ohnutiu rastú ďalej vo vodorovnej polohe. Pri kompasových meraniach objavili výskumníci v stredoch kruhov výrazné elektro-magnetické výchylky.

čítaj viac
1 2 »