prihlásenie|registrácia |
0 Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
E-shop CD relaxácie-meditácie

9.CD - RELAXAČNÉ PROTISTRESOVÉ MEDITÁCIE PRE POKOJNEJŠÍ ŽIVOT - mega verzia v MP3 poskladaná z výberu relaxácií a meditácií celej série CD pre uvoľnenie a harmonizáciu tela, emócií i mysle (2h 40 min)

15,00 €

* relaxačné meditačné techniky pre vaše uvoľnenie, očistu, dobitie energie a harmonizáciu

* zvládanie stresov a napätia - regenerácia pre telo, emócie i myseľ

* utíšenie negatívnych emócií a ich preprogramovanie na pozitívne

Výber vedených relaxácií  z celej série CD , ktoré nič závažné neriešia, len človeka ukľudnia
- vhodné ako darček pre tých, ktorých chcete naštartovať  na duchovnú prácu so sebou, ale nevedia ešte meditovať, sústrediť sa, alebo sa tohto  svojho vnútorného sveta ešte dosť  boja


2022 - Mega CD vo formáte MP3
= dve cd v jednom – 160 minút
je výberom uvoľňujúcich relaxácií a upokojujúcich programov z celej série CD na vaše želanie, ktoré tento raz nič náročné neriešia, ale vás zbavia záťaží z ťažkého dňa či náročných zážitkov a prinesú vám chvíľky utíšenia, harmónie, uvoľnenia tela i duše, podporia domácu pohodu a pomôžu dobiť stratenú energiu

Text, hlas, grafika: Michelle Mattieligh
Hudba na objednávku od:  Marek Šurín, Andrej Práznovský, Maok

 

Obsah:

1 / Uvoľnenie napätia a dobitie chýbajúcej energie (16,27´ - 1.CD )

2 / Očista božskym sitom a posolstvo od delfínov (14,46´ - 2.CD)

3/ Očista pod vodopádmi a vyladenie na svoj božský stred (16,41´ - 6.CD)

4 / Ochranné energetické gule a prejav bezpodmienečnej lásky (18,06´ - 4.CD)

5/ Očistné dýchanie a prepojenie so zdrojom (7,52´ - 7.CD)

6/ Otvorenie srdca vyšším vibráciám lásky (12,58´ - 3.CD)

7/ Doprajte si nezabudnuteľný zažitok - liečivý kontakt s anjelmi (28,17´ - 5.CD)

8 / Techniky uvoľňovania stresov a nepokojov (28,03´ - 8.CD)

9/ Vážte si svoj život - nič v hmote netrvá večne (11,03´ - 6.CD)

10/ Slovo na záver (6,14´)

 

Čoraz viac ľudí hľadá spôsoby - ako zvládať  neustále rastúci stres dnešnej doby, nepokoje, napätie, úzkosti a depresie zo stále stále náročnejšieho a rýchlejšieho života 21.storočia. Tieto stavy dlhej nepohody, extrémnej pohotovosti, ako aj negatívne emócie vytvárajú v našom tele chemické reakcie, ktoré nás oslabujú až zabíjajú. Preto ľudstvo teraz toľko chorľavie aj napriek tak vyspelej medicíne, akú tu máme. 

Psychická rovnováha a pokoj v mysli ovplyvňujú všetky procesy v našom tele až po zdravie, kreativitu a pocity šťastia.

Rovnako, keď chceme do života priťahovať viac láskyplných a chápajúcich ľudí, alebo viac spokojnosti z dobre vykonaných vecí, alebo príjemných vzťahov - potrebujeme začať  robiť zmeny od nás. Vo vesmíre platí zákon: aké energie, teda vibrácie v sebe nosíme - to si sami späť znova priťahujeme, to tvoríme v našom osude na základe zákona príťažlivosti rovnorodého. A myšlienka i pocit - sú energie s vlastnými kmitočtami rôznych vibrácií. Hľadajú si v okoli sebe rovné.

Je dokázané, že pravidelné meditovanie nám pomáha napájať sa na nekonečný zdroj sily a vitality.  V ňom môžeme nájsť energiu či motiváciu. Kozmická energia prána nás zas dobíja, regeneruje a lieči.  A tá je vyžarovaná zo zdroja  v podobe svetla, ktoré je všade prítomné. Bunky sú vyživované hlavne informáciami a energiou z fotónov prítomných vo svetle. Preto je práca so svetlom pre nás tak životne doležitá.

V tomto CD je výber vedených relaxácií a rozjímaní z predchádzajúcich CD na vaše rýchle upokojenie a regeneráciu síl. Pomôžu vám vrátiť sa rýchlo k svojej podstate, ktorá je svetelná, k pokoju, harmónii, nadhľadu a láske. Dovedú vás do vnútorného sveta plného pokoja a lásky, kde sídli naša duchovno-duševná podstata, ktorá je plná prijímania, zmierenia, ochoty chápať druhých, rozdávať mier a pomáhať druhým...  Keď si ju pripominame a ladíme sa na ňu - meníme seba a tým aj celé naše okolie, pretože sme vzájomne poprepájaní, všetci sme z jedného zdroja. A tomuto prijatiu, mieru, vyššej práci na svojej premene alebo liečení, ako aj vzájomnej podpore a spájaniu - sa máme teraz v tomto období učiť. Je to vstupná brána - do nového sveta, na prahu ktorého teraz stojíme a opúšťame ten chaos starého a rozpadajúceho sa  nefunkčného systému a jeho zotročujúcich, manipulujúcich a konzumných hodnôt. 


späť