prihlásenie|registrácia |
0Nákupný košík
kontakt - mapa - číslo účtu
Menu
Pyramída osobnosti - centrum sebarozvojaPyramída osobnosti - centrum sebarozvoja
Verejné prednášky

SPRACOVANIE NEŽELANÉHO MAGNETIZMU PRÍŤAŽLIVOSTI NÁŠHO SVETA TIEŇOV A KARMY - v Seredi

Dátum: akcia sa už konala

Na prednáške sa dozviete, čo robiť s naším neželaným vnútorným magnetizmom príťažlivosti, ktorý nám priťahuje do života v prvom rade to - čo nechceme a s čím tu nie sme vnútorne vysporiadaní. To nám potom partneri dokola zrkadlia v ich správaní, aby sme cez nich dokázali prijať protipóly, ktoré nevieme u druhých tolerovať. V našej duálnej hmotnej realite je však nutné zažiť a rešpektovať oba jej póly, aby sme sa s nimi vysporiadali a dosiahli stav rovnovážneho stredu. Tým si tu budujeme tak potrebnú stabilitu.

A ako na to...? Príďte sa pozrieť na prednášku na FESTIVAL JÓGY, HUDBY DUŠE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU AVATAR FEST v Seredi


Do hmotného sveta od seba oddelenej duality si chodíme pre osobné skúsenosti, vďaka ktorým rastieme a prekračujeme svoje dosiaľ zvládnuté a nastavené hranice. A pri tejto pozemskej tvorivej hre postupne odhaľujeme, kto vo svojej podstate naozaj sme a na akých princípoch funguje tvorba tejto reality a zhmotňovanie našich túžob.
Povieme si niečo o prijímaní a spracovávaní mínusových protipólov - o našich tieňoch, zraneniach, bolestiach, traumách, ako aj osobných karmických a rodových skúškach, uložených do našej bunečnej pamäte. Aby sme sa netočili stále v zajatí starých vzorcov a programov a nepriťahovali si dokola rovnaké problémy a nepríjemných ľudí. Sem patrí aj svet našich nespracovaných tieňov: veľa zranení z detstva, nevhodné programy rodičovskej a školskej výchovy, ktoré nás potom prenasledujú v dospelosti.

Možno ešte nepatríte k tým, čo venujú dostatok času osobnostnému či aj duchovnému sebarozvoju a pátraniu po odpovediach na to, čo sa vám deje, ale keď už neviete ako z tohto kola von - nastal čas otvoriť sa niečomu novému, čo vám prinesie odpovede aj na takéto otázky, súvislosti či blokácie.

Ako na to a čo s tými našimi boľavými skúsenosťami v živote treba spraviť, aby k nám dokola nepriťahovali to isté - si povieme na tejto  prednáške ...